• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pc - Ram ve Ekran

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DieWithHonoR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DieWithHonoR

Önerebilceğiniz Ram ve ekran kartı varmı para mühim değil
oVe2r.png

cod mw 3 fln oynamak ıcın bu pc eskidi biraz daha ekran kart ve ramı attırıp oynasın dıye önerilerinizi almak ıstedım steam aldık cod nfs flan

tmm neler lagzım onları om atarmısın yeni pc toparlayalım demıstınız saglam pc olursa iyi olur

ben işlemciden filan pek fazla anlamıyorum :D saglam iyi özellikleri olan bir bilgisayar olsun bana yeter

3.739 tl tutuyor ve bence çok güzel bir öneri yaptı sacrifice arkadaşımız muhtemelen bu ay sonu alıyorum pc yi :)

Konunuz donanım bölümüne taşınmıştır. Lütfen konu açarken daha dikaktli olun.
_____

Önerilen ürünleri piyasada çok daha ucuza bulabilirsiniz. Almadan önce iyice araştıramanızı öneririm. Şimdidien hayırlı olsun bilgisayarınız

Geri