• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pc - Ram ve Ekran

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DieWithHonoR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bence Kasayı biraz Daha ucuz tutabılırsın :) 200-300 tl Ye Güzel kasalar var :) Vede dvd Vede Monitor Mause Klawye unutulmuş :)

Monitör var Lcd 21 ınc klavye mouse kulaklık stellseries set oldugundan gerek duymuyorum

Bence Kasayı biraz Daha ucuz tutabılırsın :) 200-300 tl Ye Güzel kasalar var :) Vede dvd Vede Monitor Mause Klawye unutulmuş :)
200 300tl lik kasalarda usb 3.0 yok malesef :)

----------

oha uçmuşsun :D walla herkes bu pcyi isterde fazla pahalı bana göre gereksiz:) pc yüksek kalitede ve ucuz olmalı bence sen ultra süper yapmışsın:D
Aynı fiyata casper satıyor 500gb hdd var 8gb ram ekran kartı hd6790 ssd yok işlemcisi ise i7 daha saymamı istermisin

Geri