• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Penta Kill Riven

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Countdown
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Valla ben bişey demedim ne gördüysem onu yazıyorum xd Benim tavsiyem bakış açını değiştir, ben 6/12 adc oynadığımı bilirim yani öyle kötü bi maçtı ki benim için .. :D ama kazandık xd takım beni carryledi resmen daha da adc oynamıyorum aram harici :D:D
bakış açim guzeldır aslındada yansıtamıyom yanliş anlaşiliyorum :D takım iyi olduktan sonra gerisi kendiliginde gelıyo zaten :D

Bence pentadan sonra ss almak yerine önce skill uplasaydın maçı alırdınız, o yüzden suç sende. (Gereksiz eleştiri mod on)

Bak şimdi sen direk tr serveri yapcak bieşy yok yazıp, sanki suç tr serverinde westte veya na'da olsan penta atınca maçı kaznıcakmışsın gibi yazarsan adamda haliyle bi yanlışını görünce suratına vurur. Yine de bişey demedi yani...

Ayrıca tartışma falan yok biz bilgi vermeye çalışıyoruz şu yanlış böyle olmaz falan diye..
az önce teemo midde akarım diyodu hakketten su gibi aktı bi anda eriyor mübarek :D şuan trdeki yaş ortalaması 10

az önce teemo midde akarım diyodu hakketten su gibi aktı bi anda eriyor mübarek :D şuan trdeki yaş ortalaması 10

ya tamam arkadaş biliyorum, bana da denk geliyor. kanser oluyorum hatta ama trden değil bu westte de oluyor anasını satayım her serverda var bunlardan.

Geri