• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Phoenix Wing Dress Avatar Eklemek..

Dosyaları Attım Herşey Dogru.
Dress Falan Cıkartıp Taktım Ama Arkalık Gorunmedi.
Arkadaşın Dedigi Gibi Visualchangeyi ayarlayınca oyundan atıyor.
Ben ayarladım orayı fakat oyundan atmada yok kanatlarda gözükmyor nasıl yapacağız bunu :S

Verdiğin refobjitem kodları hatalı.
düzelttim ekledim bu kez de arkadalık görünmüyor.
Paylaşımın için teşekkürler.

576869_476832005666288_188995911_n.jpg

Şahsen dresı pek begenmedım, ama serverde begenenler olur illaki, eklemekte fayda var :)

Arkalık yok nasıl düzeltirim bilen yazsın lütfen.

7m3w4.jpg

Nankor olmayin ya o kadar yapadik dediniz yapinca rica ettik visualchange.txt yi cevaplamadilar bile sunu adam akilli kuran biri lutfen visualchange.txt kismini bize versin

Darknez1234 galiba sen yapabilirsin rica etsem charactervisualchange.txt yi paylasirmisin

Alıntı oldugunu belirtseydin keşke emek meselesi :rbk:

dress i ekledm hic bı yerde sorun yok ra*****e den ekledım dress i ama oyuna girip dress i takınca karakterın ustunde gozukmuyor

Particles.pk da aramaya ne gerek varkı :D
Silkroad-r nin particles.pk sındakı -sytem- i komple çıkart kendi sro na import et varsa zaten ordadır ordaysada otomatik gelir ;)
ben Blacrogue var onunkine bi işlem olmuo Blackrogue olanlar denemesin :D

Bu dress particles gerektirmiyor galiba. Ben eklediğimde particlesde bu dressin dosyası yoktu :)

dogrudurda bende calısmıo ya :S
gıyınce atıo
data.pk ekledım
ıtem data DB ekledım
charactervisualchange ekledım
skillefeck dede bı yerı var onuda ekledım hatta
eksık olan bı yer varmı ? calısmıo bende :S

Charectervisualchange yi yapamayan arkadaşlar için kodları düzelttim buyrun
1 3093 ??? ??? (??-?) 7 1 0x00000000 0 0 0 ITEM_MALL_AVATAR_M_PHOENIX_DRESS_HAT xxx xxx xxx 0x0A01 0x0200 1 65 0 xxx res\item\avatar\avatar_m_phoenix_dress_hat.bsr xxx
1 3094 ??? ??? (??-?) 7 1 0x00000000 0 0 0 ITEM_MALL_AVATAR_W_PHOENIX_DRESS_HAT xxx xxx xxx 0x0A01 0x0200 1 65 0 xxx xxx res\item\avatar\avatar_w_phoenix_dress_hat.bsr
1 3095 ??? ??? (?) 4 1 0x00000000 0 0 0 ITEM_MALL_AVATAR_M_PHOENIX_DRESS xxx xxx xxx 0x073E 0x0000 0 70 0 avatar_wing res\item\avatar\avatar_m_phoenix_wing.bsr xxx
1 3096 ??? ??? (?) 4 1 0x00000000 0 0 0 ITEM_MALL_AVATAR_W_PHOENIX_DRESS xxx xxx xxx 0x073E 0x0000 0 70 0 avatar_wing xxx res\item\avatar\avatar_w_phoenix_wing.bsr

Arkadaslar Herşeyi sorunsuz Yaptim oyuna girdigimde dresi cikartiyorum cheat key success diyor ama dress gelmiyor sebebi ?

Arkadaslar Herşeyi sorunsuz Yaptim oyuna girdigimde dresi cikartiyorum cheat key success diyor ama dress gelmiyor sebebi ?

ID'leri yanlış yazmışsındır veya itemin herhangi bir yerinde db ile uyumsuzluk vardır. İyice kontrol et.

Geri