• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Çalışma Paylaşım Yeri..

MkFVw7S.jpg
:drl

Beni gururlandıran en önemli çalışmam MaxiGame'in default user profil resmi :) en az 4-5 sene oldu :) PS Masterlık günlerimdeki burda beni tanıyan tanımayan tüm dostlarıma selamlar :)

maxigame-no-avatar.jpg

Se nin ustalığın bizim için tartışılmaz.Usta kim denildiğinde gözler hep seni arıyor. Bu güzel çalışma için sana bşr kez daha teşekkür edelim yeri gelmişken.

Tolkien & Lord Of Rings hayranıyım, Facebook hesabım için ''Anwa Eruthur'' kelimelerini içeren bir kapak fotoğrafı arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. :)

Merhaba Arkadaşlar sizlerden bir ricam olacak . Mümkünse Bir introya ihtiyacım var . Basit ve kullanışlı bir intro İşimi Görür sizleri pek uğraştıracağını sanmıyorum:) Benim için 5 dknızı ayırırsanız sevinirim :)

Son düzenleme:
Geri