• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PhotoShop Matrix Efekti Yapımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan WeWereRock
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

WeWereRock

1- Yeni beyaz backraundlu bir sayfa açılır ve aşagıdaki filtreler uygulanır

purrint48419ys.jpg

purrint48514xu.jpg

purrint48618kl.jpg

purrint48719ul.jpg

purrint48810dv.jpg

purrint48910hs.jpg

2-buraya kadarı backraund elde etmiş olduk şimdi hareket ettirmeye geldi sıra

2-)Şimdi
purrint49013yv.jpg
imageready'e tıklayarak geçiyoruz

3-)Animation penceresinden framemizi duplicate ediyoruz

purrint49112mp.jpg

4- move tool aracıyla backraundumuzu aşagadogru kaydırıyoruz

purrint49312ob.jpg

5-select>load selection

49218zn.jpg

6-image >corp

purrint49512ao.jpg

7-animation pencersinden
purrint49612mf.jpg

(yani twenn i tıklıyoruz ) ve resimdeki gibi seçiyoruz

purrint49715bs.jpg

matrix25ag.gif

5243matr1ra.gif

Alıntıdır .. Kaynak : grafikerler.net

Son düzenleme:
Sadece ön yargı ile davranmaya zorluyorsun beni sürekli konularıma olumsuz yazılar yazıyorsun bu da beni çıldırtıyor ben seninle arkadaş olmaya çalıştıkca zorluyorsun

adama bak ya sana tcmi niye vereyim. bi git işine yazma konularıma benim arkadaş olucaksan buyur gel ben her zaman burdaym

Eskisi gibi scamlık yapmaya başlıcak büyük ihtimal ondan çünkü eskidende adam 5 günde 300 post kasmışdı konular açmışdı mod oldu çarları çaldı banı açıldı şimdi daha hırslı 4 günde 400post+40 konu :)

Siz hayla tartışmaya devammı ediyorsunuz ?
Size demişdim msnden halleden kişisel sorunlarınızı..

Tamam fakat eskiden yaptıklarım kabulum fakat .. Şuan hiç bir suçum olmadan bütün konularımı işgal ediyor osman benim bir suçum yok burada yazmasını istemiyorum konularıma

Msn'e yoksa özel mesaj ile konuşun yanlış birşey demiyorum darılmayın ama böyle yaparsanız sonuçlarını siz düşünün :D

Not: Tehdit etmedim he :D
Valla bak bu güne kadar ne kimi modken banladın ne birine küfrettim veya charını çaldım hep yardım etdim sende biliyosun ama işte arkadaşı görünce içimde bi kıpırdanma oluyo nedense :) ö.myle bu çok geç atıyo ö.m ya bekleyemiyorum çok düşünüyo bu çocuk :D

----------

Tamam fakat eskiden yaptıklarım kabulum fakat .. Şuan hiç bir suçum olmadan bütün konularımı işgal ediyor osman benim bir suçum yok burada yazmasını istemiyorum konularıma
Ya niye yazmım konuna paylaştıysan yazıcam olumlu ve ya olumsuz doğrusu bu değilmidir ?

----------

Böyle giderse bu arkadaş 1 ayda timeshiftin mesajlarını bile geçer 9.bin yapar :D :haha

Sen sürekli olumsuz konuşuyorsun ama ! Hep kavga çıkarmak istiyorsun Ben seninle arkadaş olmak istiyorum

Rıdvan'dı demi kardeşim ben kendimi düzelttim açıkcası kardeşim burda bu arkadaş rahat durmuyor konularıma olumsuz cevaplar veriyor kavga çıkarmak istiyor.. Ama ben takmıycam yoluma devam edicem !. Ben Onla Arkadaş Olmak İstedikçe O Hep Kötü Davranıyor bu sebeple kan beynime sıçrıyor. ama sesimi çıkarmam ben

Geri