• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PhotoShop Matrix Efekti Yapımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan WeWereRock
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Olumsuz konuşmaları hak ediyorsun demekki öyle konuşuyorlar.
Rıdvan sende biliyosun dime nolduğunu haksızmıyım huylu huyundan vazgeçermi hadi şöle diyim 1 çar yada 2 çar yanlışlıkla o anki durumla çalmıştır derimde bu arkadaş kaç tane çaldı be yuh

Caner demin okan bizi uyarmadımı benn tamam dedim bri daha olmaz dedim ama sen hala devam ediyorsun ?

Okan uyarmadan önce atdım ben bunu Okan'a da saygı duyarım o dediyse yaparım senin gibi birisi için onun kalbini kırmaya değmez napıyosan yap tamammı yeni yüzlü çocuk Herhalde yeni yüz derken sende bıyık felan çıkdı o yüzden yeni yüz diyosun...

----------

Sonunda buldum faceni ! Azcık bıyık çıkıyo ondan herhalde yeni yüz dedin :haha
7E3B2605539B47BB9A20726CCDB3B087.jpg

Okan uyarmadan önce atdım ben bunu Okan'a da saygı duyarım o dediyse yaparım senin gibi birisi için onun kalbini kırmaya değmez napıyosan yap tamammı yeni yüzlü çocuk Herhalde yeni yüz derken sende bıyık felan çıkdı o yüzden yeni yüz diyosun...

----------

Sonunda buldum faceni ! Azcık bıyık çıkıyo ondan herhalde yeni yüz dedin :haha
7E3B2605539B47BB9A20726CCDB3B087.jpg

bu arkadaşın banlanmadan önceki nick neydi ? BumbLeB3eee ?

Geri