• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PHPTitan v2.0 SSE 4.4 Web Panel

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan -TaKKoZ-
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

-TaKKoZ-

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Kas 2011
Puanı
5
35871269.png

[BILGI]Merhaba Maxigame halkı.
Beni bilen bilir. PHPTitan panelimide. Daha öncelerden SSE 1.5 - 2.0 ve 2.6 için paneller
hazırlamıştım. Şimdi ise SSE 4.4 Panelimi Yaptım[/BILGI]

• Ana dizindeki ayarlar.php dosyasını düzenleyiniz.
  • Ana dizindeki processor.php dosyasının 60-64-67 satırlarını belirtilen şekilde düzenleyiniz.
  • Ana dizindeki inc klasörüne göz atınız.

PHPTitan v2.0 İndir

[ACIKLAMA]Şimdi ise özelliklere gelelim.
-Server saati.
-Server durumu.
-Server bilgileri. (Kolaylıkla not defteri şeklinde değiştirebileceksiniz.)
-Bağlantılar. Bu panellerde en çok sorun ol konu. Şimdi ise not defteri biçiminde düzenleyebilirsiniz. Ben 2 örnek attım.
-Kayıt sayfası. SSE 4.4 e tamamen uygundur.
-Facebook ve youtube linkleri. Sol köşede bulunur ve kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.
-Dosyalar, Ürün satın al ve Oyun bilgileri olmak üzere 3 sayfa bulunuyor. Bunları kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.
-Forum linkinizi ayarlayabilirsiniz.[/ACIKLAMA]

Moderatörün son düzenlenenleri:
bu paneli bi sitede gördüm tasarımı çalmıştım :D

sonra beğenmedim :D

ellerine sağlık

arkadaşlar Bu Paneli Nasıl indiririm + Nasıl kurulur ?

ayarlar.php de

1. satırda bulunan <?php, yerdeki "," virgülü silin dostlar açılır panel.

ellerine sağlık dostum bence devamını getir login sistemi yaparsan güzel olur :D

login sistemsiz bir işe yaramıyor :)

ve sql bilgilerini yazacağım php dosyasını göremedim

ellerine sağlık dostum bence devamını getir login sistemi yaparsan güzel olur :D

login sistemsiz bir işe yaramıyor :)

ve sql bilgilerini yazacağım php dosyasını göremedim

SSE de SQL var da ben mi görmedim dostum :D SSE 4.4 için Login Ekranı Oldukça zor olur baya çalışmam lazım

SSE de SQL var da ben mi görmedim dostum :D SSE 4.4 için Login Ekranı Oldukça zor olur baya çalışmam lazım

eminim çalışsan yaparsın dostum

yani bu paylaştığın harbiden çok güzel başarmışsın fakt millet login sistemi olan panellere yöneliyor :)

eminim çalışsan yaparsın dostum

yani bu paylaştığın harbiden çok güzel başarmışsın fakt millet login sistemi olan panellere yöneliyor :)

Biliyorum fakat biraz araştırsan sse için doğru dürüst panelin olmadığını göreceksin item bugunu elbet çözerler. O zaman SSE kullananlar artacak. SQL sistem olsa sse de çoktan login yapmıştım. SSE dosya tabanlı olduğu için bu biraz zor. Baktım millet üyelik alamıyor bende bunu yapmaya karar verdim

arkadaşlar bu SSE 4.4 SQL 2005 LENMİ kuruluyor yoksa 2008 mi

Geri