• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Piyasadaki alınabilecek performans - fiyat açısından en uygun telefon

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrVice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrVice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Şub 2011
Puanı
88
2.5k TL Bütçem var ve telefon almayı düşünüyorum ama iphone 5s , galaxy s4 vs. derken bir çok model ve yeni çıkacak model var fakat bunlar dışında daha az bir ücretle uzun süre gidebilecek bir telefon almayı amaçlıyorum sizce hangi telefon ve neden olmalı , önerebileceğiniz hızlı bir telefon varmıdır cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar

ben siyah iphone 5 kullaniyorum gayet memnunum bence 5s almana gerek yok tek ozelligi parmak izi okuyucusu baskada bir numarasi yok hemde aradaki fark cebinde kalir. Samsung kullanmadim bilmiyorum ama ben hic sevemedim ve cok karisik geliyor isletim sistemi ios 7 gibi degil.

bende 1senedir galaxy s3 kullanıyorum artık rom , root ne varsa ne program varsa herşeyini denedim ve sıkıldım açıkcası androidden ve kasmalardan :D tabi android olup kasmayan bir model varmıdır bilmiyorum [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] abi iyi biliyor bu konuları görse de yazsa :D :D
Araştırıyorum işte bu hafta içinde kararımı vericem

Galaxy s4 kullanıyorum gerek menú geçişleri gerekse android hiçbir şekilde kasmıyor Samsung'dan oldukça memnunum :)

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

General Mobile Discovery Elite'i beklemeni öneririm note 3'den bile daha iyi bir telefon Bu ay tanıtılması bekleniyormuş ve fiyatıda 1199 tl.

- LG G2

- HTC One

- Galaxy S4

- Sony Xperia Z2

- Nokia Lumia 925

Bunlardan birini alabilirsin, hiç birinde kasma falan olmaz. Biraz daha beklersen Galaxy S5, HTC One 2, LG G Pro 2 ve bikaç sağlam telefon daha gelecek.

peki iphone hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ?

android çalıştıran en iyi telefon şu an lg g2 mi öyle görünüyor sanırım değilmi ?

peki iphone hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ?

android çalıştıran en iyi telefon şu an lg g2 mi öyle görünüyor sanırım değilmi ?
Lg G2 abimde var tavsiye ederim gerçekten harika telefon hiç kasma yapmıyor yakın zamanda yeni android güncellemesinide yapacaklarmış.Fiyatıda şuanda iyi ama 32 gb'lık modelini almanı öneririm malum hafıza kartı yeri yok 16 gb'lık aldığında sadece 10 gb'lık yerini kullanabiliyorsun.

lg g2 de karar kıldım ama hala kararsızım iphone 5s - lg g2 - note3 - nexus 5 arasında

Nexus 5 i ele, hem kamera olarak hemde diğer özellikleri bakımından saydığın diğer cihazlardan biraz daha geride.

Note 3, LG G2 ve iPhone 5S e gelince burada ihtiyacına göre seçim yapmalısın. Büyük ekran özgür bir dünya istiyorsan Note3 , orta ekran ve özgür dünya istiyorsan G2, kısıtlı bir dünya küçük ekran ve stabil bir cihaz istiyorsan 5S.

Note 3 ve LG2 nin de pek stabillik sorunu yok ama yinede ios stabilite konusunda 1 numara şuan itibari ile.

1.5 yıldır s3 kullandım ve androidden sıkıldım gibi ama iphone 5s'e 2.6k vermektense lg g2+ ipod 5th gen almak geliyor içimden ama şu var 24şubattaki mwc'de tanıtılabilecek yeni modeller de var tabi insan çok kararsız kalıyor bukadar modelde

----------

Samsung Galaxy Note 3: Unboxing & Review - YouTube şu videodan sonra note 3 diyorum başka birşey demem :D

Nexus 5 i ele, hem kamera olarak hemde diğer özellikleri bakımından saydığın diğer cihazlardan biraz daha geride.

Note 3, LG G2 ve iPhone 5S e gelince burada ihtiyacına göre seçim yapmalısın. Büyük ekran özgür bir dünya istiyorsan Note3 , orta ekran ve özgür dünya istiyorsan G2, kısıtlı bir dünya küçük ekran ve stabil bir cihaz istiyorsan 5S.

Note 3 ve LG2 nin de pek stabillik sorunu yok ama yinede ios stabilite konusunda 1 numara şuan itibari ile.

Note3 aldım hepsiburada.com'dan 2milyara bakalım nasıl olucak telefon

Oppo N1 :D (nope)

Aslında biraz bekleyemezmisin ? Yaz tatili sırasında yeni telefonlar çıkarılacak ve duyrulacak bu yıl için , şuan için acil mi lazım ?

zaten sürekli yeni şeyler çıkıyor artık yetişemez insan bakarsanız s5 tanıtalacak ay sonunda ben aldım ve bitirdim seneye alırım alırsam yeni telefon ama note3 yanına ipod 5th gen de aldım :D

Hayırlı uğurlu olsun, pişman olmayacağını düşünüyorum.

Nokia Lumia 1520 derim başka bişi demem al ömürlük :D bazı bilgisayarlardan daha iyi özellikleri :D

----------

Edit : En Son Mesajı Görmemişim :D Hayırlı Olsun :D

Geri