• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S IV

Galaxy S3 ilk çıktığında da herkes tasarımına laf etti. Ben bile beğenmemiştim ilk gördüğümde. Daha sonra bir telefon bayisinde gerçekte elime alıp incelediğimde tasarımın fotolar ve videolarda gibi gözükmediğini aslında telefonun tasarımının çok şık olduğunun farkına vardım. Ve o telefon 50 milyon adetten fazla satarak rekorlar kırdı, halen de peynir ekmek gibi satılıyor.

Galaxy S4 satılmaz, tasarımı kötü diyenler... Bu telefon Galaxy S3 den daha fazla satılacak ve tasarımı da S3 den çok çok daha güzel...

Kesinlikle. S3 satılmaz dediler, satışlarıyla rekor kırdı. İlk başta kimse beğenmemişti ama en sonunda rekora doğru gitti.

iPhone 5 Galaxy S3 den sonra çıktı.

Apple en fazla iPhone 5s çıkaracaktır bikaç yenilikle, 4 den 4S e geçişteki gibi. Herkes tasarıma takmış kafayı iPhone kaç kere tasarım değiştirdi söyler misiniz bana ? yıllardır aynı şekil ve şemalle telefon üretip satıyorlar neden buna kimse itiraz etmiyor ?

iPhone da bence tasarım yok, ama kullanıldığı malzeme kaliteli olduğu için göz boyayıp onu cahil insanların gözünde tasarım harikası olarak gösteriyor. Bildiğiniz dümdüz dikdörtgen bunun neresinde tasarım var ? ^^

iOS işletim sistemi iyi hoş, stabil ve hızlı fakat insana sorarlar bir kere bu sistem neden bu kadar stabil ? Cevabı, bu sistem kapalı bir kutu... Kısıtlamalarla dolu Apple'nin kafasına veya keyfine göre içinde hapsolduğunuz tamamen kapalı bir kutu. Ne özelleştirilebiliyor ne geliştirilebiliyor. 21. Yüzyıla geldik hala kendisini 1 numaralı ve en kaliteli telefon üreticisi ilan eden Apple efendi daha telefonlarına doğru düzgün bluetooth dosya transferi olayını eklemedi.

Ekleyemediklerinden değil, eklemek istemediklerinden dolayı... Çoğu kişi Apple'ın bu saçmalığını saçma sapan bahanelerle örtmeye çalışıyor... Neymiş efendim bluetooth zaten gereksizmiş... Yapma ya ? Cidden mi ? :))

Peki çıkarılabilir batar ya da mı gereksiz ? Peki telefona extra hafıza kartı takıp hafızayı ucuz bir maliyetle yükseltmekde mi gereksiz ? Peki sevdiğiniz bir şarkıyı itunes saçmalığı ile uğraşmadan kolayca zil sesi yapmak da mı gereksiz ?...

Apple sisteminde sorunlara neden olabilecek herşeyi kısıtlamış ortadan kaldırmış ve kendisinden soyutlamış... Dış dünyaya tamamen kapalı bir kutu, elbette sorunsuz çalışır ve stabil çalışır. Açıkçası benim telefonum 3 saniye geç tepki versin ama tamamen özgür olayım... Özgürlüğün değeri paha biçilemezdir, özgürlüğünüzden 3-5 saniye gecikme için vazgeçmeyin bence.

bunları yazmak için girdim olayın tamamını özetlemişiniz applecılara bu lafın üstüne benden gelsin buda

Soguk-Su.jpg

Özgürlük istiyorsanız Apple harici telefon alın eğer ben özgür olmak istemiyorum derseniz Apple tam size göre ;)

Telefonun en iyisi bizde olsun diye alıyoruz sürekli güncelliyolar azıcık bekleyin yahu satıp satıp telefon alınmaz ki :ko

bence xperia z alınması daha mantıklı , üzerine zaten 4.2 update gelecekmiş s4 ü gidip denedim pek de beğenmedim doğrusu

telefonun tasarımı güzel özellikleride güzel bencede s3 den daha fazla satılacak.:)

Geri