• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PK2 Edit İle Şehir İsimlerini Değiştirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Desoxyn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Desoxyn

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
22
2gy0j1l.png

Mekan değiştirince Constantinople yerine İstanbul, Samarkand yerine Semerkand yazmasını, üstelik altındaki açıklamaların değişmesini ister misiniz?

28rfv6d.png

[TAMAM]Belirtmek isterim; 0 benim çalışmamdır.[/TAMAM]

navbits_finallink_ltr.gif
Öncelikle pk2 Tools u indiriyoruz.
Ardından pk2 Extractor'ü açıyoruz File>open diyerek media.pk2 yi gösteriyoruz ve resimlerdeki adımları izliyoruz.

j5yw7q.jpg

28qs2lz.jpg

jzk8qq.jpg

İsterseniz aynı şekilde (ctrl+f yöntemiyle) şehir isimlerinin altında bulunan açıklamalarıda değiştirebilirsiniz.

Ardından pk2 editor kullanarak değiştirdiğimiz textzonename isimli dosyamızı media.pk2 mizin içine import ediyoruz.

navbits_start.gif
import işlemi gifli anlatım:

65ojgz.gif

navbits_start.gif
NOT:Gifli anlatımda select folder değil select file butonuna basın! Ardından değiştirdiğiniz textzonename dosyasını seçip importa basın!
[BILGI]
Birşeyler verebildiysem sizlere; ne mutlu bana..:'(​

[/BILGI]​

Moderatörün son düzenlenenleri:
Hayır.. Harita resim formatında olduğundan ddj dosyalarıyla değişir..

Teşekkür Ederim.. Fakat Ecsro Da Oluyormu Açıklamaları Göremedim de ?

güzel çalışma ellerine sağlık fakat ben textzonename.txt dosyasının bulunduğu klasörü bulamıyorum

ναηιту ¢яυѕн;274450' Alıntı:
Hayır hacım ben map dosyalarını da editledim onların üstünde herhangi bir yazı yok. Media.pk2'deki textzonename dosyasından değiştiriliyor ;)
Hadi ya:D Onu değiştirmeyide gösterir misin ? textzonename dosyasında şehir isimleri oldukça fazla ben bulamadım ordan hangisinin maptakiler olduğunu.

Ben Hotan=ADANA | Downhang = Pozantı | Jangan = Feke | samarkand = aladağ | Costantin = Kızıldağ yapmayı düşünüom :D:D:haha ayrıca bilgi için teşekkürler

Geri