• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PK2 Edit İle Şehir İsimlerini Değiştirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Desoxyn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Selam Kardeş.
Ben Denedim Ama Olmadı Yazılar. xD
bir Yerde Hatammı Var Acaba Ben Janganın Ismını MaxiGame Yapmısdım Deneme Usulu. :pispis Ama Yalan oldu Hatam Varsa düzeltirmisin:beer

Kod:
1    24999    장안    0    0    0    0    0    MaxiGame    0    0    0    MaxiGame    MaxiGame   MaxiGame    
1    25000    장안    0    0    0    0    0    MaxiGame    0    0    0    MaxiGame    MaxiGame     MaxiGame   
1    25001    장안    0    0    0    0    0    MaxiGame    0    0    0    MaxiGame    MaxiGame     MaxiGame    
1    25255    장안    0    0    0    0    0    MaxiGame    0    0    0    MaxiGame    MaxiGame     MaxiGame    
1    25256    장안    0    0    0    0    0    MaxiGame    0    0    0    MaxiGame    MaxiGame     MaxiGame    
1    25257    장안    0    0    0    0    0    MaxiGame    0    0    0    MaxiGame    MaxiGame     MaxiGame

Ben değiştirdim ama olmadı.
Acaba benim pk2 mi bozuk?
PK2 tools türkçe kullanıyorum.
Yaklaşık 15 tane constantinople çıktı sadece constantinople yazanları değiştirdim ancak bazılarının başlarında rakamlar vardı onları oynamadım.
Hatam nerede anlayamadım?

Değiştirmek istediğiniz dosyayı bana atın, değiştirmek istedikleriniz ile ben değiştirip geri vereyim.

Bu arada merak etmeyin yakında videolu anlatımlar yapıcam PK2 edit için. :)

Değiştirmek istediğiniz dosyayı bana atın, değiştirmek istedikleriniz ile ben değiştirip geri vereyim.

Bu arada merak etmeyin yakında videolu anlatımlar yapıcam PK2 edit için. :)

Team Viewer versem bi bilgisayara bağlansanda el atsan ?

Geri