• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PointBlank Soru & Sorunlarınız

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Check
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Check

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ara 2009
Puanı
53
b4cbd079.png

Arkadaşlar bu konu altında PB'de yaşadığınız sorunları, sormak istediğiniz soruları belirtebilirsiniz.

PB ne :) bir moderatörde görüp indirmek üzereyim ama bakalım. bilgi :)

Sabahtan beri bunu yapıyor?? Tekrar indirdim ve tekrar yükledim... Başka çözüm arıyorum.. =)

29fxqwg.jpg

tmm ediyor bitiriyor sora buna başlıyor boyna aynı şeyi indiriyor tekrar başlıyor tekrar başlıyor :=)

Silahı G ile yere atiyorum başkasının silahını almaya çalıştımgımda almıyor nasıl alıcam üstüne yürü dediler yeni alınmıyor?

Arkadaşlar hackshield sorunum var hackshield hemen yuklenıyor ama oyuna girmıyor bot falanda açık değil... Hangi programı tehdit olarak algılayabilir?

Arkadaşlar hackshield sorunum var hackshield hemen yuklenıyor ama oyuna girmıyor bot falanda açık değil... Hangi programı tehdit olarak algılayabilir?

Herhangi bir program olabilir Mete ' de müzik açıyor diye tehdit algılıyordu.

Tek tek denemekten başka fayda yok gibi.

bence pc 'ne reset at ondan sonra aç pb yi o zaman da olmuyosa virus programında fılan sorun oluşturuyor olabilir.

Geri