• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PointBlank Soru & Sorunlarınız

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Check
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
birşey soracağım benim şimdi aug a3 almam için tam olarak baştan sona ne yapmam lazım ben biraz biliyorum ama doğrumu emin değilim şulu tam olarak:

örn anvan için 20 madalya 2 şeref madalyası lazım rasgele bir görev kartını bitirecez onunn verdikleriyle bu ihtiyaçları karşılayınca ünvanı alacaz bumu?

Beyler oyunda bug gibi birşey mi var görev vardı storm tube oyununa gir diyo 1 defa 10 kez girdim en az bi türlü işlemiyor yani girdiğim halde görev tamamlanmıyor :D

S.a bn önceden oynamıştm bu oyunu şmdide oynamak için yükledim oyuna giriyorm başlat diyorm oyun açılcakmış gbi oluyo ama siyah ekranda kalıyo ölece ne ses var ne görüntü 2 gündür araştırıyorm sonunda aklıma Maxigame geldi çözse çözse siz çözersniz diye düşündm :)

S.a bn önceden oynamıştm bu oyunu şmdide oynamak için yükledim oyuna giriyorm başlat diyorm oyun açılcakmış gbi oluyo ama siyah ekranda kalıyo ölece ne ses var ne görüntü 2 gündür araştırıyorm sonunda aklıma Maxigame geldi çözse çözse siz çözersniz diye düşündm :)
Ekran Kartında Problem Olabilir

1 gb nVidia GForce 9500 GT son driver de yüklü .s

1 sene öncesinde de oynamıştım bu oyunu hiç bir sorun yoktu oyunu bırakmiştım şmdi yeniden başlıyaym dedim ama açılmıyo işte

Eyw kardeşim saolasın en yakın zamanda cevabınıu bekliyorm :)

Ben Bu Sorunu Alıyorum Napmam Gerek Lütfen Acil Söyleyin ...!
1cr1g.jpg

Geri