• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pokemon GO Hakkında Bilgi (Pokemon GO Nedir?)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Cekme konusunda da sorunum yok abi. Harita uzerinde vs. hic bir sorun olmadan dogru calisiyor telefonumun GPS i ama sadece bu oyunda boyle hata veriyor. Bir turlu cozum bulamadim, deli oluyorum

Bende de Marshmallow yüklü sorun gözükmüyor. APK nın eski beta sürümünü yüklemiş olabilirsin, yukarda verdiğim linkten indirip dene birde.

Bende de Marshmallow yüklü sorun gözükmüyor. APK nın eski beta sürümünü yüklemiş olabilirsin, yukarda verdiğim linkten indirip dene birde.
Bende ayni yerden yuklemistim zaten abi. Ayni apk yi kullaniyorum yani. Henuz bir cozum bulamadim

GPS Hatası'nın pek önemi yok arkadaşlar o varken de oynayabiliyorsunuz. Ama kapalıysa mutlaka açmanız gerekiyor.

Tüyolar;

1. Poke topunu atarken yeşil yuvarlak bar tam büyüdüğünde pokemonun üzerine doğru atın.
2. Cafe,Cami,Hastane vb. topluluk alanlarında daha çok insan olduğu için o alanlarda mavi kutucuklardan poke topu ve yumurta çıkarabiliyorsunuz.
3. Yumurtaları ne kadar çok dışarı çıkıp gezerseniz o kadar çok yumurtalarınız çabuk gelişiyor. (Kapalıyken de yumurtalar gelişir)
4. Bulduğunuz pokemonların aynısı varsa profesör'e gönderebilirsiniz.

Oyun gerçekten tam düşünülüp 4-4 lük olmasada süper yapmışlar. Çocukluğumuzun oyunu olduğu için hiç bırakmaya niyetim yok sık sık oyunu oynayacağım. Temmuz sonuna doğru TR Sunucu'sunun aktif olacağını duydum. Umarım daha çok geliştirilir..

Önemli Uyarı : APK Dosyasını indirenler android cihazlarına sorunsuz bir şekilde yükleyip oynayabiliyor fakat biz bunu şu an önermiyoruz. Riskli bir iştir birazcık daha bekleyip mağazanın kendisinden indirmek en mantıklısıdır.

@ kaynak;
http://www.pokemongo.gen.tr/

Önemli Uyarı : APK Dosyasını indirenler android cihazlarına sorunsuz bir şekilde yükleyip oynayabiliyor fakat biz bunu şu an önermiyoruz. Riskli bir iştir birazcık daha bekleyip mağazanın kendisinden indirmek en mantıklısıdır.

@ kaynak;
http://www.pokemongo.gen.tr/

APK yada NET üzerinden hiç fark etmiyor. Oyunun yapımcıları dosyaları oraya yükledikten sonra isterse dosya.tc olsun yinede yapımcıları tarafından güncellendiği için hiçbir sorun teşkil etmez. Oyunu 700binden fazla kişinin indirildiği söyleniyor. Güvenlikle ilgili en ufak kuşku yaratıcak birşey olduğunu düşünmüyorum.

APK yada NET üzerinden hiç fark etmiyor. Oyunun yapımcıları dosyaları oraya yükledikten sonra isterse dosya.tc olsun yinede yapımcıları tarafından güncellendiği için hiçbir sorun teşkil etmez. Oyunu 700binden fazla kişinin indirildiği söyleniyor. Güvenlikle ilgili en ufak kuşku yaratıcak birşey olduğunu düşünmüyorum.

Bana atarlanma şimdi ben kaynağı belirttim git onlara söyle :d

GPS Hatası'nın pek önemi yok arkadaşlar o varken de oynayabiliyorsunuz. Ama kapalıysa mutlaka açmanız gerekiyor.

Tüyolar;

1. Poke topunu atarken yeşil yuvarlak bar tam büyüdüğünde pokemonun üzerine doğru atın.
2. Cafe,Cami,Hastane vb. topluluk alanlarında daha çok insan olduğu için o alanlarda mavi kutucuklardan poke topu ve yumurta çıkarabiliyorsunuz.
3. Yumurtaları ne kadar çok dışarı çıkıp gezerseniz o kadar çok yumurtalarınız çabuk gelişiyor. (Kapalıyken de yumurtalar gelişir)
4. Bulduğunuz pokemonların aynısı varsa profesör'e gönderebilirsiniz.

Oyun gerçekten tam düşünülüp 4-4 lük olmasada süper yapmışlar. Çocukluğumuzun oyunu olduğu için hiç bırakmaya niyetim yok sık sık oyunu oynayacağım. Temmuz sonuna doğru TR Sunucu'sunun aktif olacağını duydum. Umarım daha çok geliştirilir..
J2MBy5.jpg

Abi 2 3 sorum olcak.

1- Bu mavi yere gidince . Cevirince Mora dönüyor bu yer ne işe yariyor
2- Pokemon bu yerleremi atiyor yoksa heryere
3- Kamranin İlk bastan baska işlevi varmi

Bende indirdim büronun ta ortasında Squirtle yakaladım. :-[:pispis

- Bakalım bu konunun yakın takipçisiyim, artık herkes birbirine fark ettiği ince noktaları söylesin de yürüyelim gidelim. ;)

J2MBy5.jpg

Abi 2 3 sorum olcak.

1- Bu mavi yere gidince . Cevirince Mora dönüyor bu yer ne işe yariyor
2- Pokemon bu yerleremi atiyor yoksa heryere
3- Kamranin İlk bastan baska işlevi varmi

1. O mavi yerler 5 dakika da 1 poke topu ve yumurta veriyor. Mor renk olduğunda 5 dakika beklemelisin yeniden alabilmen için.
2. Pokemon sağ alt taraftar "near" kısmında yakın anlamında olup çevrende o pokemonların olduğunu söylüyor.
3. Kameranın şuan başka işlevi bulunmuyor.

Geri