• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Projemiz için önerileriniz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Xeon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu arada o baştaki dediğim level sistemi olduğunda plvl olacaktır haliyle buda zaten oyuncuları birbirine bağlayacaktır az çok :)

----------

Emek server dediğin unique rank birincisine moon+7 item vermek mi ? :D
Emek dediysek de yani fazla abartmanın anlamı yok 30 leveli 1 günde olmak :D

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

oda bi emek yani :D ben bir serverda adam arkadaşıyla ortak chara giriyorlardı gündüz biri gece biri aynı charla uniq rank kasıyorlardı :D

ya orası abartı :D 1 gün dediysem örnek olarak :D

Dememkki ortak nokta "coin" sorunu coinsiz olsun 80 cap olsun ve başlangıçta sp verilmesin rateler biraz düşük olsun bence :)

Daha önce de dediğimiz gibi coin sistem olmazsa oyunda aktivite olmaz Örn: Kervan çekmez kimse veya geliştirilmiş bir sistem ekledik diyelim coin kazandıran buna kimse katılmaz.

# Fazla emek verirsin olmayan özellikler eklersin farklılaştırırsın milletin ilgisini çeker gelicez der oyunu açtığında hüsranla kalırsın o 1300 - 1500 online olan serverler ile ise iskeleti zamanında kurmuş şimdi yeni açılıpta tutulcak server çok az hatta çok zor boşuna zaman ve maddi kayıp olur sizin için illaki öneri istersen Joba önem var 80 capta daha ayrı bir zevkli olur en azından oyuncular sıkılmaz yapcakları birşey olur.

Yazıcak çok şey var ama en çok istediğim özelliği söyliyim job npcler bir mapta farklı bölgelere dağıtıp tek satış noktası haline getirilirse job canlanacaktır set dizmenin zor oldugu bir server iyi oynayanların ve emek sarf edenlerin bir oyunu olur ve stone yerine aponunda dediği gibi tablet ve element ile yapmak daha iyi bu şekilde botlarla kolayca hallediliyor bize yapıcak birşey kalmıyor.

# Fazla emek verirsin olmayan özellikler eklersin farklılaştırırsın milletin ilgisini çeker gelicez der oyunu açtığında hüsranla kalırsın o 1300 - 1500 online olan serverler ile ise iskeleti zamanında kurmuş şimdi yeni açılıpta tutulcak server çok az hatta çok zor boşuna zaman ve maddi kayıp olur sizin için illaki öneri istersen Joba önem var 80 capta daha ayrı bir zevkli olur en azından oyuncular sıkılmaz yapcakları birşey olur.
Bizim temelimiz sağlam o yüzden player sıkıntısı yapmıyoruz tek sıkıntımız var oda gelen playerlerin gitmemesi zevkli bir ortam yaratmak o yüzden bu konuyu açtık fikir verilsin gerisi önemli değil elimizden geleni yaparız.

rateleri zor olması çok saçma kaç tane acıldı low rte tutmuyo arkadaş tutmuyo

Projemiz %60 tamamlanmıştır. Eski silkroad tadında 80 cap bir oyun yapıyoruz joba dayalı ve savaşların bol bol olacağı bir ortam oluşturmak için uğraşıyoruz.

Sistemsel önerilerinizi bekliyoruz!

Coin olmasın sun drop olsun vs gibi şeyler öneren arkadaşlar için konuşuyorum artık orjinal silkroad diye birşey kalmadı bot olduğu sürecede olmayacak artık bunu anlayın.. tamam coinsiz bi sistem oluişturup oyunu açtın diyelim ne olacak? olacakları söyleyim 2-3 char açıp bota salacak sun düşene kadarda ne pvp çıkacak ne kervan çekecek nede başka bişey yapacak şahsen ben öyle yaparım neden 72 silahına +7+8 basmak için kendimi yırtayım? 72+5 imi basarım bot charlarımı açarım sun düşürene kadarda botta olur char bu nedenle artık coin olmasın hikayelerini geçin eskidendi o . devir değişti benim fikrim budur aksini düşünen varsa buyursun gelsin sabaha kadar konuşalım

Coin olmasın sun drop olsun vs gibi şeyler öneren arkadaşlar için konuşuyorum artık orjinal silkroad diye birşey kalmadı bot olduğu sürecede olmayacak artık bunu anlayın.. tamam coinsiz bi sistem oluişturup oyunu açtın diyelim ne olacak? olacakları söyleyim 2-3 char açıp bota salacak sun düşene kadarda ne pvp çıkacak ne kervan çekecek nede başka bişey yapacak şahsen ben öyle yaparım neden 72 silahına +7+8 basmak için kendimi yırtayım? 72+5 imi basarım bot charlarımı açarım sun düşürene kadarda botta olur char bu nedenle artık coin olmasın hikayelerini geçin eskidendi o . devir değişti benim fikrim budur aksini düşünen varsa buyursun gelsin sabaha kadar konuşalım

Coinsiz bir server düşünemiyorum zaten sıfır aktivite olur coinsiz isteyen isro oynasın. Bizim projemizde eskiden olan neler varsa olacak.
Yani nasıl diyelim eski silkroad özlemi kesinlikle bitecek öyle umuyoruz o günleri yaşatacağız. Şuanda bir sistem üzerinde çalışıyoruz daha hiç bir pvp serverde görmediğiniz bir sistem olacak. 80 cap zamanının en zevkli bir aktivitesi diyelim :) Tanıtımda göreceksiniz zaten gelişmiş sistemler yapmaktayız. Fikirler verilse daha iyi şeyler ortaya çıkarabiliriz.

Geri