• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Protein Tozu

xPaulWalker

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Şub 2011
Puanı
73
Selamün Aleyküm;

Ben kilo almak istiyorum uzun zamandır lakin metabolizmam hızlı olduğu için kilo alamıyorum ve arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine bu tozu kullanmaya karar verdim sizden istediğim şey hangi marka daha iyi daha güvenilir ve sizce kullanmalımıyım?

Discovery cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

en kralları weider ve optimum nutrition. weideri hiç denemedim ama optimum nutrition öneririm 2 yıl üst üste yılın proteini seçildi.weider biraz daha pahalı ama etkisi daha iyi olabilir.He buarada kullanmalıyımmı demişsin sana şöyle diyim buna vereceğin parayla aynısını doğal olarakta yapabilirsin yanlış anlama birçok kişi protein tozuna zararlı der bilmiyorum sen sporla beraber mi kullanacaksın ama spor yapmadan bunu alıcaksan kullanmamanı tavsiye ederim.He spor yapıcaksan alabilirsin hiçbir zararı olmaz.

Optimum
optimum-100-whey-gold-5lb.jpg

WEIDER
premiumwhey500.jpg

Son düzenleme:
Öncelikle teşekkür ederim ben ideal kiloya ulaşmak için kullanıcam kilom 58 boyum 1.82 çok zayıf duruyorum şöyle bi 70 kilo felan olsam yeterli onun dışında sporu evde yapıyorum yeni yeni barfiks şınav mekik felan spordan kastınız bu mudur yoksa koşmak felan mı?

Edit:Weider in fiyatı gerçekten korkunç :D

Son düzenleme:
Öncelikle teşekkür ederim ben ideal kiloya ulaşmak için kullanıcam kilom 58 boyum 1.82 çok zayıf duruyorum şöyle bi 70 kilo felan olsam yeterli onun dışında sporu evde yapıyorum yeni yeni barfiks şınav mekik felan spordan kastınız bu mudur yoksa koşmak felan mı?

Edit:Weider in fiyatı gerçekten korkunç :D

Üstüne basa basa söylüyorum protein'i kesinlikle kilo almak için kullanma , yararından çok zararı olur ki zaten 2 kilodan fazla birşeyde alamazsın hatta aksine protein'i kilo almak için kullanıcaksın :)

1-82 boy - 58 kilo , Multipower mass gainer al , günlük 2 servis öğün aralarında kullan ve çekebiliyorsan günlük 100 tane mekik çek

Ben kendimde mass gainer kullanıyorum 2 ayı aşkın süredir, bu sürede 10 kilodan fazla aldım :) eğer protein alıcaksan kas yapmak için alıcaksın , proteinden kilo bekleme :D

Gold Standart müthiş bende kullanıyorum eğer kilo almak istiyorsan sütle içmelisin suyla değil.

Üstüne basa basa söylüyorum protein'i kesinlikle kilo almak için kullanma , yararından çok zararı olur ki zaten 2 kilodan fazla birşeyde alamazsın hatta aksine protein'i kilo almak için kullanıcaksın :)

1-82 boy - 58 kilo , Multipower mass gainer al , günlük 2 servis öğün aralarında kullan ve çekebiliyorsan günlük 100 tane mekik çek

Ben kendimde mass gainer kullanıyorum 2 ayı aşkın süredir, bu sürede 10 kilodan fazla aldım :) eğer protein alıcaksan kas yapmak için alıcaksın , proteinden kilo bekleme :D

Zaten 1 hafta sonra fitness e başlıyıcam ve istediğim kiloya ulaşınca almayı kessem bir sıkıntı olur mu?

protein tek başına alınmaz spor yapmalısın. ve optimum gold kesinlikle öneririm 30 gr 24 gr kadar protein vardı. bende 1.83 üm kilom 70 bi 2 3 kilo daha verirsem yağ oranım %10 lara kadar gelir senin yağ oranın zaten az fitness yapıp kilo kazanırsın ama 12 kilo fazla gibime geldi body daha iyi olur herhalde senin için

Böyle şeyleri kullanmanı önermem bence bir diyetisyene git kilo almak istediğini söyle sana gerekli şeyleri söyleyecektir

Merhaba hocam bende 5-6 ay önce kullanmaya başladım fakat karbonhidrat tozu kullanırsan sizin için daha iyi olcaktır ,......diye bir site var ordan ucuz fiyata alabilirsin ben bu ürünü kullanıyorum qnt whey protein tavsiye ederim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Merhaba hocam bende 5-6 ay önce kullanmaya başladım fakat karbonhidrat tozu kullanırsan sizin için daha iyi olcaktır , ,....... diye bir site var ordan ucuz fiyata alabilirsin ben bu ürünü kullanıyorum qnt whey protein tavsiye ederim.

adam protein tozu satmak için üye oldu :D

Moderatörün son düzenlenenleri:
protein tozu zararlıdır zararları ileride ortaya çıkar isterseniz bunu bütün uzmanlara sorabilirsiniz bilimsel olarak kanıtlanmış birşey eğer kilo almak istiyorsanız tavsiyem bir beslenme uzmanı ile görüşmeniz
yok ben kullanacağım diyorsanız sadece protein ile kilo alacağınızı zannetmiyorum çünkü kendi kendine kas oluşmaz sporda yapmalısınız yada protein tozu yerine karbonhidratı bol gıda takviyeleri kullanmalısınız

protein tozuna vericeğin paraya git 6 7 kilo kıyma al 1 ay kullan makarna v.s karıştırıp ye tozdan daha fazla faydasını görürsün doğal protein :D

Protein tozlarının bir anlık etkisine kapılıp sakın gereğinden fazlasını içme. Benim bir arkadaşım var tam bir vücut yapma hastası, çocuk günde 6-7 sefer protein tozu içiyordu kafasına göre. En son penisinin idrar yolu tıkandı, ameliyatla açtılar. Protein tozları tıkamış doktorun verdiği bilgi böyleydi. Yani, herşeyin fazlası zarar. :)

Bütün kutuyu bir günde bitir , kesin etkili.

Ya böyle sağlığı ilgilendiren konuları ne diye buralarda açıyosunuz anlamıyorum ki? Ya adamın alerjisi varsa ? ya boy-kilosuna göre fazla alırsa?Yan etkileri?Belki vücudu kaldırmicak? Çok güzel öneriyosunuz ama bunlar ciddi şeyler.

Protein tozlarının bir anlık etkisine kapılıp sakın gereğinden fazlasını içme. Benim bir arkadaşım var tam bir vücut yapma hastası, çocuk günde 6-7 sefer protein tozu içiyordu kafasına göre. En son penisinin idrar yolu tıkandı, ameliyatla açtılar. Protein tozları tıkamış doktorun verdiği bilgi böyleydi. Yani, herşeyin fazlası zarar. :)

Abi arkadasında abartmış günde max bana gore 2 sefer icilmeli oda gramını dikkate alarak antrenman sonrası ve yatmadan önce

Yemek yediğin halde kilo alamıyorsan yani metobolizman hızlıysa vereceğim tek ve kesin çare.Kullan dozu düşük bir anti-depresan ayda 2-3 kilo garanti.Ne zaman kullandıysam kilo aldım.ilk kullandığımda 1 ayda tam 8 kilo aldım.ondan sonra yarıma düşürdü doktor hiç kilo alamadım.bıraktım.Ondan sonra bu yıl tekrar bir ay kullandım 3 kilo aldım tekrar bıraktım.Metobolizma yavaşlıyor iştah açılıyor ve haliyle bu sana kilo olarak geri dönüyor.Zararlı da değil.tolvon 10mg öneririm.git psikiyatriste sor büyük ihtimal zararsız der oda.

Edit:Uyku ve halsizlik yapar

Yemek yediğin halde kilo alamıyorsan yani metobolizman hızlıysa vereceğim tek ve kesin çare.Kullan dozu düşük bir anti-depresan ayda 2-3 kilo garanti.Ne zaman kullandıysam kilo aldım.ilk kullandığımda 1 ayda tam 8 kilo aldım.ondan sonra yarıma düşürdü doktor hiç kilo alamadım.bıraktım.Ondan sonra bu yıl tekrar bir ay kullandım 3 kilo aldım tekrar bıraktım.Metobolizma yavaşlıyor iştah açılıyor ve haliyle bu sana kilo olarak geri dönüyor.Zararlı da değil.tolvon 10mg öneririm.git psikiyatriste sor büyük ihtimal zararsız der oda.

Edit:Uyku ve halsizlik yapar

Vitaminsizmisin olm sen :D spor yap ben 68 dim suan 75 im ayrica % 10 luk yag dususu var spor yapinca mecburen cok acıkıyorsunuz sonra istah baya acılıyor abi ne gerek var uykusuz kalmaya felan :D

Geri