• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Protein Tozu

Sana protein tozundan çok weight gainer adı verilen karbonhidrat oranı yüksek ürünler gerekiyor.Boyun 180 cm in üzerindeyse kilonun en az 75'in üzerine çıkması lazım, yani önünde epey bir yol var o noktaya kadar.Onun için sabırlı olman gerekiyor.Bir fitness'a ya da başka bir spor dalına ilgi duyuyorsan onun kulübüne yazıl ve düzenli gitmeye başla.Kas kütlesi arttıkça yavaş yavaş daha iştahlı hale gelirsin ve 6-12 ay içerisinde 75-80 kilo aralığına ulaşırsın.En sağlıklısı bu. Ama diyorsan ki ben spor yapamayacak kadar yoğunum ya da ilgim yok o zaman akşamları makarna,mantı gibi yemekleri tüketmeye başla.Evde bol bol muzla sütü karıştırarak milkshake yap, bol kuruyemiş ye, yatmadan çukulata ve abur cuburu tüketmeye bak.Belki sağlıksız bir yöntem ama bu söylediğim şeyler de çok hızlı kilo aldırır.Tabi her gün çok kuvvetli kahvaltı yapman lazım, ne kadar yoğun olursan ol.Eğer basketbola ilgi duyuyorsan, tavsiye ederim hem boyunun daha da uzamasına yardımcı olabilir, zaten kulüpte ağırlık antremanı da yapıyorlar takım olarak.

Herşeyin fazlası zarardır. Protein tozunu düzgün kullanırsan zararlı değil fakat spor yapmadan kullanma. Birde amacın kilo almaksa dengeli beslenerek almanı tavsiye ederim. Protein tozuyla kilo almak biraz saçma olur.

Beyler bir konu açtık ama uçtu gitti anlamadım olay disiplinsizliğe kadar geldi :D Ben buldum olayımı konuyu açtığımdan bu yana 6 kilo aldım 4 baklava yaptım artı olarak göğüs ve üst göğüs yaptım artık konuyu kapatayım değil mi :D

Geri