• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ps4 Aldım

CaptainPrice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Tem 2009
Puanı
77
Evet arkadaşlar sabah gidip sistemi aldım mağazalara çok komik rakamlar gelmiş cidden 5-6 tane gibi,söz verdiğim gibi ss leri paylaşıyorum

21 Şubattan bu yanaki bekleyişimiz buradan bakalabilirsiniz :D

https://www.maxigamerz.com/f202/playstation-4-ana-konu-209654/

By3vg.jpg

2ecjfhd.jpg

34xgj0w.jpg

25gxweq.jpg

2uiaeld.jpg

15guu8l.jpg

Son düzenleme:
la işimizi elimize alsak ne güzel olurdu be :D oyunlar ortalama kaç lira ve komik rakamlar derken ne demek istedin :D

Hayırlı olsun, ayıptır sorması kaça aldın ? :)

---------------------------------------:d

Son düzenleme:
Hayırlı olsun bende 2014'ün sonlarında alıcam Ps3'de daha bitirmediğim çok oyun var :D

Aslında fiyatı o kadar da pahalı değilmiş. Şuan cebimde param olsa düşünmeden alırdım. Hayırlı uğurlu olsun, umarım bu Ps4 ile kızlarla bol bol PES kapışırsın. :D

Oyun deneyimini ve oyun fiyatlarını da yazar mısın?

----------

Hayırlı olsun bu arada :)

Allah askina pes 14e kim 150 lira civari para vericek ? Hangi enayi o :D

Geri