• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ps4 Aldım

Hayırlı uğurlu olsun. Bende şimdi part-time işe girmeyi planlıyorum bir de başka yerlerden para biriktirip alacam kafayı koydum. :D

----

Bir de bu PS4'te ve PS3'te Online oyun oynayabiliyor musunuz?

Arkadaşlar alet cidden dehşet denemelisiniz,açılma süresi,yüklenme süreleri vs. çok hızlı sanki ssd var gibi örn. oyundan menüye 1 sn de dönüş yapabiliyor menüde işinizi bitirip yine 1 sn içinde oyuna dönebiliyorsunuz
bide bu hdd yi değiştirip sshdd takıyorlarmış onda dahada hızlanıyormuş diye duydum
ama en iyi en göze çarpan kısım kesinlikle dualshock 4 çok kaliteli elinize aldığınızda hissediyorsunuz zaten özellikleri saymakla bitmez,ışık,dokunmatik panel,kulaklık çıkışı vs. dualshock 4 ü kullandıktan sonra dualshock3 ,5 liralık pc kolları gibi geliyor gerçekten
oyunlara gelince oyunlar evet çok pahalı ya indirimleri bekleyeceksiniz yada benim gibi yurtdışından kargo dahil 130 TL ye alacaksınız :)
konsola gelince tasarımı cidden çok hoş ilk çıkan ps3 lere baktığımızda video kaset oynatıcısı gibiydi ileride slim çıkarmı bilmiyorum(daha ne kadar küçülebilirse :D) kesinlikle tabi 1tb-2tb lık versionları çıkar ama zaten harddisk değiştirilebildiği için sorun yok :)

bu arada fifa sadece ps4 e özel ignite engine kullanıyor oyunda,en iyi fifa 14 ps4 de oynanıyor yani,cidden etkileyici sanki gerçek gibi :)

Hayırlı uğurlu olsun. Bende şimdi part-time işe girmeyi planlıyorum bir de başka yerlerden para biriktirip alacam kafayı koydum. :D

----

Bir de bu PS4'te ve PS3'te Online oyun oynayabiliyor musunuz?

oynanıyor yanlız psplus üyeliği istiyor onunda senelik 99 TL ücreti var

Son düzenleme:
Bu yaz işe gireyim önce makineme lens vs alcam sonra ps4 alcam hep istemişimdir ps almak :d

hayırlı olsun bro :D biz ps3 devam :D

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri