• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pvp Net Calısmayı Durdurdu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SprouT

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2011
Puanı
92

Hayatımda ilk defa oynuyayım dedim dün bir kere oynadım sabah kalktım denedim hep bunu alıyorum
bazen giriyor tam oyuna baslıcam orda gene bunu yapıyor netteki bütün yazanları denedim neredeyse
sorun çözülmedi hevesim kursağımda kaldı :(

------

Bunlarda yeni hatalar

Son düzenleme:
oyun esnasında bende de çıkıyor ( simge çıkınca oyun simge durumuna geliyor), uyarıyı simge durumuna küçültüm oyuna devam ediyorum. fakat maç bitiminde direk atıyor.

bu arada işine yarar mı bilmem; uyumluluk kısmını dene ve yönetici olarak çalıştırı seç. zamanında öyle yapmıstım olmuştu

oyun esnasında bende de çıkıyor ( simge çıkınca oyun simge durumuna geliyor), uyarıyı simge durumuna küçültüm oyuna devam ediyorum. fakat maç bitiminde direk atıyor.

bu arada işine yarar mı bilmem; uyumluluk kısmını dene ve yönetici olarak çalıştırı seç. zamanında öyle yapmıstım olmuştu

Onuda denedim olmadı malesef vallahi kursağımda kaldı ha :(

1.Bilgisayarım Sag Tıklayıp Özellıkler Diyoruz

2.Sag Üst Taraflarda Gelişmiş Sistem Ayarları

3.Gelişmiş'e Gecip 'Performans'dan Ayarlar .

4.Veri Yürütme Enqellemesi :Seçtiklerım dışında kalan tüm Windows Programları ve hizmetleri için DEP'yi aç Diyorz

5.Alt Köşede Ekle'ye Tıklayıp Riot Game Klasorunun İçinde LoLLauncher.exe bulunan 'i Secip Tamam Diyoruz.

1.Bilgisayarım Sag Tıklayıp Özellıkler Diyoruz

2.Sag Üst Taraflarda Gelişmiş Sistem Ayarları

3.Gelişmiş'e Gecip 'Performans'dan Ayarlar .

4.Veri Yürütme Enqellemesi :Seçtiklerım dışında kalan tüm Windows Programları ve hizmetleri için DEP'yi aç Diyorz

5.Alt Köşede Ekle'ye Tıklayıp Riot Game Klasorunun İçinde LoLLauncher.exe bulunan 'i Secip Tamam Diyoruz.

Denendi sonuç negatif :(

Geri