• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

R10 davetiye sistemi aktif :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tam geçen arkadaşla düşündük nasıl para kazanırız diye aklımıza internet sitesi kurmak gelmişti bu r10 denilen forum da bizim için çok yararlı olabilir. Davetiye nasıl alabilirim satanlar bana fiyatıyla birlikte ulaşabilirse sevinirim

Bu satış işi hiç iyi olmamış.Ümit abi sayende bedava vereceklerde biz enayimiz bizde satalım demeye başlamışlar :D Bir kez daha düşünün, herşey para değil :\

Bu arada bildiğim kadarı ile üye olabilmeniz için @isminiz.com diye domaininizin olması gerek ancak bu mail adresi ile üye olabilirsiniz. @hotmail.com vs gibi domainlerle üye olunmuyor.

For Example : @fikretsengul.com

Kim bilir belki davetiye verecek bir insan çıkar sevabına :) Eğer çıkarsa banada yollarsanız sevinirim.1.5 yıldır arıyorum.

=> fatal_err0r@fikretsengul.com

Son düzenleme:
abi adamlar forumu tutturmuş üyelik bile alamıyor önüne gelen üyelikler açık olsa belki daha çok büyür forumda işte bu benim düşüncem onların çalışmalarını bilmiyorum

blackeagle_1990_51@hotmail.com

Sevabına birisi yollarsa sevinirim. :spn:

Yazdığımı okumamışsın heralde,

Bu satış işi hiç iyi olmamış.Ümit abi sayende bedava vereceklerde biz enayimiz bizde satalım demeye başlamışlar :D Bir kez daha düşünün, herşey para değil :\

Bu arada bildiğim kadarı ile üye olabilmeniz için @isminiz.com diye domaininizin olması gerek ancak bu mail adresi ile üye olabilirsiniz. @hotmail.com vs gibi domainlerle üye olunmuyor.

For Example : @fikretsengul.com

Kim bilir belki davetiye verecek bir insan çıkar sevabına :) Eğer çıkarsa banada yollarsanız sevinirim.1.5 yıldır arıyorum.

=> fatal_err0r@fikretsengul.com

işe yarar mı bilmem ama benimde ref5 davetiyem var lazım olan pm pls depo arkası ch2

Bende direk hesabı satıyorum r10'daki ihtiyacı olan varsa pm den teklifleri yardırsın :) Bu arada eski Nick FairyTales

Beyler banada davetiye yollar mısınız ? çok lazım oluyor.

Davetiyeyi gerçekten kullanacak birilerine verin bari işe yarasın biz, işimize yaramasa istemezdik dimi ? varsa verin da uzatmayın :D

r10 Üyelik 400 TL ye indi beyler almak isteyenler PM atabilir.

Geri