• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rapçi Ezhel tutuklandı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Doğru ama abi bunu sadece bir kişiye maal etmek bence haksızlık ve yanlış bir durum o zaman bir yasa yada bir kanun çıkartsınlar ve bütün uygunsuz içerik üreten herkesi toplasınlar, neden ifade vermek için çağrılan birisini direk acil mahkeme kararı ile içeri alıyorlar ki mantıksız gelen bu tamam alsınlar ama neden bir kişinin üzerine oynuyorlar ki o kadar pop söyleyen insanlar var şarkıda gel s...lim demek yerine bu gece gel benim ol seni hissetmem için bana bir şeyler vermen gibi sözcüklerde yanlış ve bu sözler pop şarkılarda da var yani neden bu kavramı rap de arıyorlar ki zaten rap insanın içindeki isyanı dışarı vurumu bir toplumdaki farklılıkları göz önüne getirmek için yapılmıyor mu ben ezheli desteklediğimden değil sadece rap türüne karşı herkesin bir ön yargısı var ve bunu sadece ezhel den çıkartmaya çalışıyorlar olay bu eğer topliyacaklarsa herkesi toplasınlar bir kişiyi değil, onunda annesi babası bir ailesi var pop sanatcıları nasıl ekmeğini şarkıdan çıkartıyorsa oda aynısı ekmeğini rap den çıkartıyor dar yerlerde konser vererek parayı zor toplayıp albüm yaparak ( bu sadece ezhel için geçerli değil her rapci için geçerli ) her zaman ve her yerde Türkiye de rap'i kötülüyorlar ama hepsi dğeil bir kısmı toplumdaki yanlışları herkesi suratına vuruyorlar biraz serseri tarz gelebilir ama bazı raperların sözlerini okuyanlar anlarlar abi bence devletin yaptığı çok saçma
Devlet 15 yaşındadır baş edemezsin . Devlet bir kaçını sallandırır diğerlerine akıllı olun der . Bu yıllardır böyledir.

Sanatçı topluma örnek olması gereken kişidir . Buradaki uygulamada bir yanlış yok fakat insanlarında geçmişteki cezai uygulamalar akıllarına geliyor . Nereden bakarsanız bakın iş karman çorman olmuş .

Geri