• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Recep İvedik 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
senin bu film çok güzel deme hakkın var ama benim bu film çok kötü deme hakkım yokmuş gibi bi sonuç çıkıyor yazdığından :D ki bu çok saçma. senin beğendiğini dile getirmen gibi bende beğenmediğimi dile getirebilirim
Niklaus Roerig için demeye çalışdım bunu alıntı yapamadım ne hikmetse :D

Ben olumsuz yorum yapanlar dedim ? Sen eleştiri yapmışsın niye üstüne alındın ki ? ;)

Ben olumsuz yorum yapanlar dedim ? Sen eleştiri yapmışsın niye üstüne alındın ki ? ;)
konudaki herkes recep ivedik fanı misali döktürmüş senin ''olumsuz yorum yapanlar'' lafını biraz fazla genellemiş olabilirim :D üzerime alınmak deyildi belki ''sevmediyseniz yorum yapmayın aga'' misali algılamış olabilirim :D

gayet güzel olmuş ben beğendim ve gül gül öldüm :D taylan sahnesi :D köpek balığına kafa attığı sahne :D: D: D hahahaha

Abi zevk meselesi de zevkinde sınırı var osurup el hareketi çeken adamlar sizin mizah anlayışınızı oluşturuyorsa yapacak bir şeyimiz yok zevk meselesi diye her şeyi kalıplara sokmayın artık

Bence zevk meselesi , atıyorum senin güldüğüne ben gülmem benim güldüğüme sen . Zevk meselesi olduğu içinde tartışmaya bile gerek yok :)

Bazı insanları güldürsede kaliteli denmesi yanlış.Tamam espri anlayışı farklı olabilir ama bu Şahanın filmlerinin kaliteli film olduğunu göstermez yinede

Arkadaş ne kadar saçma insanlarsınız siz ya ? İsteyen istediğine güler siz kim olarak bu yargılıyorsunuz ki ? Ne sanıyorsunuz kendinizi ? Sizene milletin mizah anlayışından.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Arkadaşlar lütfen kavga çıkartmayın kimsenin neye güldüğü sizi hiç ilgilendirmez.

Bu iki oluyor,Ersan'ın biraz ılımlı olmayı öğrenmesi gerekiyor.

Eyvallah demesi gerekiyor,hayata daha atılmadığı için dik başlı gibi duruyor fikirlerini empoze etmeye çalışıyor gibi duruyor.

Yalnız ben öyle oldugunu dusunmuyorum kendi fikirleri düşünceleri var gayet güzel boş insan olmaktan iyidir,sadece tecrübesi eksik zamanla iş hayatında olsun,askerlik,evlilik derken bazı şeylere mecbur oldugunu,toplum içinde yaşamayı öğrenicektir.

Mesajları editliyerek konuyu kitliyorum,tek derdimiz bu olsun :)

Şu zavallı nefret dolu yorumlara bak ya bi yerlerine batıyor herkesin adam yapmış izleyip izlememek sana düşer. Ben kötü yorum yapma demem ama sizin yaptıklarınız eleştiri bile değil lol.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri