• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

RecLast in AllodsTR ^^

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan RecLast
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben hiç beyenmedim o oyunu videolarda pvp sistemi çok hoşuma gitmişti lakin aslı öyle değilmiş :)

Günde oyunu yorgunluk bitinceye kadar oynasan sıkmaz :) Yorgunluk bittikten sonra içine bi sıkıntı gelir sonra birden kendını program ekle/kaldırda bulursun :)

Altta yazdığım oyunlar çıkana kadar Allods başlamayı düşünüyorum.

Diablo III ,Blade and Soul , c9(Continet of the Ninth) ve TERA Online oyunlarını bekliyorum ...Oyunlar ücretsiz olacak olursa eğer
(Diablo 3 harici çünkü kesinlikle paralı :D ) bayağa oynanacak gibi gözüküyor. Ya siz ne düşünüyorsunuz ?

Birkaç video:

http://www.youtube.com/watch?v=qbYrd7Ao3rM <<< Diablo III

NcSoft Korea's Blade and Soul PvP Gameplay - YouTube <<< Blade and Soul

C9 PvP 002 Assassin Vs Blade Master - YouTube <<< c9(Continet of the Ninth)

Tera Online - Character Classes - YouTube <<< TERA Online

Son düzenleme:
blade and soul hala cbt de. Ama privatesinde oynamak istersen pm at fena değil orasıda ^^
C9 bu günlerde özel olarak oyuncu alıyor cbt kayıtları başladı kaçırma derim ^^
tera dan bi bilgim yok oynamayı düşünmüyorum bns ve c9 dan sonra canım çekmedi onu :D
Diablo 3 e gelince onuda oynamıcam sanırım ^^

PS: Allods u bıraktım :P

Bu oyunda benm 22 oldum bıraktım sonra çok sıkıldım wow'un çakması gibi bişey yani orklar falan var da :D

Allods başlarda sıkıcı gelebilir ama çok kaliteli bir MMO'dur.

Allodstaki pvp,pve sistemi hiçbir yerde yoktur.
Gerek grafik olsun gerek oyun yapısı olsun çok özeldir, 40 level olmadan anlayamazsınız. Yaş seviyesi olarakta yüksek bir kitleye sahip.
Zaten gemiye binip adalara gittiğinize farkı hissedeceksiniz.
Hiçbir oyun silkroad gibi olamaz ama Allods takım oyunu gerektiren bir oyun herkesin oynayabileceğini düşünmüyorum.

Yanlış anlaşılmasın şahsınıza birşey söylemiyorum beğenmemiş olabilirsiniz saygı duyarım ama herkes oynayamaz :)

Paraya dayalı bir oyun tek - si bu.

Geri