• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Region Online pay alan guildler ifşa sesli.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Platron
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Valla ben guildlere suç bulmuyorum. Suç kimde biliyor musunuz? İlk ve en büyük suçlu bu aptal guildlerin ve guild masterlarının peşinde dolanan sömürülen ve koyun gibi güdülen oyunculardır. Ya bir insan nasıl bu kadar kör olabilir ve birilerini bu kadar körü körüne takip eder, kendi beyniniz kendi düşünceleriniz, kendi kendinize bazı kararlar alma iradeniz yok mu da bu aptal heriflerin peşinde dolanıp her serverin içine edip çekip gidiyorsunuz? Sonra da çıkıp şikayet ediyorsunuz düzgün bir server yok mu diye? Olmaz tabi buna izin vermiyorsunuz, masterlarınız ile birlikte herşeyin içine ediyorsunuz.

Hiç bir zaman akıllanmayacak ve ıslah olmayacaksınız. Her zaman birilerin maşası ve üzerine basılarak bir yerlere yükseldiği basamaklar olacaksınız. Hiç bir başarınız olmayacak. He zaman silik ve hatırlanamayacak kişiler olarak kalacaksınız, devam edin aynı şekilde. Güzel olan ne varsa yoketmeye yıkmaya devam edin ve bakın bakalım sonunda asıl kaybeden kimmiş. Bir gün yaptıklarınızdan dolayı pişman olacaksınız ama çok geç olacak. Bu sadece net ortamındaki bir oyun ile alakalı değil, bu tür davranışları sergileyecek karakterlerde olanlar gerçek hayatlarında da böyledir. O nedene her alanda bu eziklik ve as.alaklık üzerinize yapışıp kalacak.

Birazcık haysiyetiniz, onurunuz ve gurununuz varsa şu aptal masterları takip etmeyi bırakın, sizi ordan oraya sürüklemelerine, üzerinizden para kazanmalarına, güzel olan projeleri yoketmelerine ve emekleri hiç etmelerine izin vermezsiniz. Oyunu oyun olduğu için kendi iradeniz ve kararlarınız ile oynayın, başkaları tarafından manipüle olmayın, başkalarının dedikleri yüzünden aptalca hareketler yapmayın. Oyundan zevk alın 3-5 kuruş para kazanacağım diye haysiyetinizden karakterinizden ödün vermeyin. Bu oyunlardan kazanacağınız 3-5 kuruş ile ne zengin olursunuz ne de bir işiniz görülür. Haydan gelen huya gider. 3-5 kuruş kazanmak için başkalarını karalayıp nice emek harcanmış serverların hiç olmasını sağlıyorsunuz, bu serverlara emek harcayan binlerce insanın ahını alıyor ve hakkına giriyorsunuz, kendinize şu soruyu sorun "bugüne kadar böyle yaptımda elime ne geçti?" eğer bu soruya verebilecek iyi bir cevabınız var ise devam edin ki sanmıyorum olduğunu. Yok ise kendinize bir çeki düzen verin artık.

Ümit abi ağzına sağlık iyi dedin. Bu oyunu oynayan kitle %60 moron oyundan zevk almayı dahi beceremiyorlar. Zevk alan ve para kazananların maşası olarak yaşamlarını sürdürüyorlar :)

Geri