• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Replika Telefon.

İphone 3'ler yeni çıktığında bir replikasını biraz inceleme fırsatım olmuştu daha menüsüne girdğimde anlamıştım replika olduğunu aynı şekilde blackberry gördüm yakın zamanda onunda kamerasını açtığımda replika olduğu çok belli oluyordu.

Sizin bahsettikleriniz hangileri bilmiyorum ben hiç kaliteli replikaya denk gelmedim.

Bende arıyorum replika s3 , s4 veya note2. Şuana kadar birkaç site buldum 500 tl üzerinde fakat 1. sınıf araştırmaya devam ediyorum .

Beyler benim telefonun markası Samsung Note. Yurt dışından almıştım 1.5 sene önce bozuldu. Şuan yurt dışında servisinde. 1-2 ay telefon gelmicek. Bende Iphone 5 Replika telefon alıyım diyorum idareten. Sizce işimi görürmü 2-3 ay?

Beyler benim telefonun markası Samsung Note. Yurt dışından almıştım 1.5 sene önce bozuldu. Şuan yurt dışında servisinde. 1-2 ay telefon gelmicek. Bende Iphone 5 Replika telefon alıyım diyorum idareten. Sizce işimi görürmü 2-3 ay?
Ios'un replkası iyi olmuyor diye biliyorum.

Replika ile uğraşacağınıza general mobile almayı düşünün hem telefon 600tl hem özellikleri s3 ile aynı hemde garantisi var telpa garantili 2yıl :)

600 liraya göre general mobile çok iyi diyorlar bilemem artık :D

Arkadaşım almış dün biraz kurcaladım kamerası 8mp diyor bence 8mp var s3ten farkı yok. Oyun oynadım herhangi bir donma söz konusu değil. Birtek ekran kalitesi çok yüksek değil onun dışında şu kadar söyleyebilirim SÜPER bir telefon.

Onun fiyatlarında galaxy ace alırsınız ancak ama galaxy ace'yi 3e veya 4e katlar her konuda ve replika değil ve 2yıl telpa garantili biraz aklı olan bu fiyatlara başka telefon bakmaz.

Benimki sadece öneri,sizde bakın inceleyin gold bilgisayarda varmış bildiğim kadarıyla.

Arkadaşım almış dün biraz kurcaladım kamerası 8mp diyor bence 8mp var s3ten farkı yok. Oyun oynadım herhangi bir donma söz konusu değil. Birtek ekran kalitesi çok yüksek değil onun dışında şu kadar söyleyebilirim SÜPER bir telefon.

Onun fiyatlarında galaxy ace alırsınız ancak ama galaxy ace'yi 3e veya 4e katlar her konuda ve replika değil ve 2yıl telpa garantili biraz aklı olan bu fiyatlara başka telefon bakmaz.

Benimki sadece öneri,sizde bakın inceleyin gold bilgisayarda varmış bildiğim kadarıyla.

Neden bu kadar ucuz ? Şimdi bu özelliklerdeki Samsung telefonlar bu fiyatın 2-3 katı oluyor.

Benim izmirli bir arkadaşta vardı ı phone 4s. Replika falan ama çok sağlamdı. iOS Değildi ama. 25 TL ye mi ne almış izmirden.Çok kaliteliydi.

Neden bu kadar ucuz ? Şimdi bu özelliklerdeki Samsung telefonlar bu fiyatın 2-3 katı oluyor.

Piyasada ismini duyurmak için kendi reklamını yapmak için tutturursa zamanla fiyatlarıda artıcak kaliteside artıcak piyasaya giriş yapmış olucak ama bu başlangıç.

Büyük frimalarda genelde böyle oluyor Kia arabası mesela bundan 10sene önce çöp gözüyle bakılıyordu tıpkı şimdiki chery markaları gibi ama şimdi ismini duyurdu fiyatlarıda uygun değil.

Buda bunun gibi olsa gerek zaten 2yıl garanti veriyor,2yıl sonrada bozulursa pekte üzülmesin 600tl'lik bir telefon için :)

bunun gibi mi :D
rj08m.jpg

Geri