• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rev6 ya Yazılmayan Uniquelerinizi Yazdırın!!![Yeni Sistem]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrBjK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
O link seni bir konuya yönlendirir.Buraya nasıl resim ekliyorsan orayada resmi ekliyorsun imageshacktan upload edip ;) Nicolede takip edip ekliyor ;)

yaptım onları da bu resmi o verdin sitede nereye yollucaz üye oldum başka bişi yapamadım:pff:

+EN SON BU kişi şöle bişi yazmış:
Locked and unstickied.

Getting too many PM's of why hasn;t my kill been added yet, plus Nicole's mesage board was full of screenshots.....

Rev6 no longer adds kills to the database by hand, they are too busy maintaining and running the siteas well as real

Şuan konuyu kilitlemişler yoğunluktan.Heryer ss oldu falan diyor.Açarlar yakında :'(

o zmn desene bn ayvayı yedim toplam 300+ unique kestim tum charlar ile ve bir sure oyunu bırakmstm tekrardan basladm demonu kestm tum uniqueler silindi :S kestiklerim.tek tek yuklemeye calısırsam bn dosyalar :D of of :D

Ben önceden kestiğim tüm uniqeler sıfırlanmış napabilirim. 6 tg 1 cerb kesmiştim oyuna 3 aydır fln girmiyodum ...

rev6 ückagıtcıdır bir uniq fazla yazdırcam diye carımdan olamam ztn siteye girdim bile yok

Sorucağına linke basıp baksan ?

Locked and unstickied.

Getting too many PM's of why hasn;t my kill been added yet, plus Nicole's mesage board was full of screenshots.....

Rev6 no longer adds kills to the database by hand, they are too busy maintaining and running the siteas well as real life issues.

canabysssigreq.png

untitled-15.jpg
[Opposition_ * Legend(Military Engineer)]
Fort_bijeokdan.png

Hala kapalı.
Mesajını editlesen iyi olur ne var ne yok kopyalamışsın :D

Şuan kapalı konu.Açılınca yaparsın buraya resim ekler gibi orayada eklicen yav fark yok.

arkadaşlar rev6 nasıl bir siteki oyunda belli aralıklarla sanki data alırcasına kaç lvl da olduğumu üzerimde kullandığım itemleri ve hatta msj ımı tüm seceremi dökebiliyor . oyuna başladığım zamanlarda kısa bir süreliğine agbot (rev bot) kullanmıştım ama ozamanlarda bilmeleri normal diye düşünüyordum ancak şuanda kullanmama rağmen bilgilerim siterinde "player "taramasında çıkabiliyor ( kart bile hazırlamışlar : )

Geri