• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Riot Blitzcrank ve Arcane Hecarim Kazanma Şansı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TearOfKay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
paylaşıyorlar arada hızlı olman lağzım ordaki 200 followa felan diye yazan üyeler var

4chan.orgdan arıyorlar bakın ordada bulabilirsiniz ben hecarimi orda buldum

Mafya graveste kazanabilirsiniz yayın ları izleyerek ordaki kodları takkip etmen

Bana bulursan kod seve seve alırım ama kendim araştırmam... Çok tembelim o konuda...

Buyrun Arkadaşlar Deneyin TR de olanlar TR Olanı Elindekiler bunlarmış
BThQNgCCUAAIe4E.jpg:large

Allah Razı olsun içinde bilitz ve hecarim vardı değil mi ? tr de oynuyorsanız ekleyebilirsiniz beyler D3viLSouL

not : Bilitz ve hecarimdan başka şampiyon yok değil mi yoksa deneyim hepsini :D

blitz ve hecarim ı aldım reis içinde onlardan başka yoksa boşuna denemeyim kodun geçirliliği kaybolur :(

hepsi boş ya 4 tane denedim 4 üde açtı valla 2 side aynıydı ama :D galiba üstteki kodlar hecarim alttakiler blitz , mafya gravesde geliyor pazar günü :D arcade sona galdı :D

arcade hecarim var zaten blitzcrnkı da hiç sevmiyorum ama yinede iyi konu :D

Bulabilirseniz bana da atarsanız sevinirim şu aralar pek vakit ayıramıyorum şu kod işlerine.

denedim ama kullanılmış hepsi başka varsa gönderirsin blitzcrak lazım hecarim var bende

Geri