• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Riot Blitzcrank ve Arcane Hecarim Kazanma Şansı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TearOfKay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
onuya yorum attık sonra bbakmadık kod paylaşılmış ya

----------

2-3 TANE DENEDİM KULLANILMIŞ varsa kullanılmış olmayan mesaj atarsanız iyi olur

Riot graves falan lazım artık :D başka blitz ve hecarimdan başka ne bulabiliriz. ?

Pepsi kod, ip ve xp kod için kullanabilirsiniz. Yetişen alıp,kapar kullanır. :D

Kod:
HAAR4LKU
YUBSC5RL
E9TYZBTU
K7VMKDM7
K5N8NKAK
ETU352GD
KULNPVDK
KB2JCEMC
KYNUMA7P
KKEHPEMJ

Pepsi kod, ip ve xp kod için kullanabilirsiniz. Yetişen alıp,kapar kullanır. :D

Kod:
HAAR4LKU
YUBSC5RL
E9TYZBTU
K7VMKDM7
K5N8NKAK
ETU352GD
KULNPVDK
KB2JCEMC
KYNUMA7P
KKEHPEMJ

Hepsi kullanılmış tüh :D Bu kodları her türlü pepsi kapaklarındamı yoksa 330 ml de falan mı veriliyor ? ona göre alayım talon 3 koddu galiba.

Xp olarak kaç veriyor ip kaç veriyor acaba bilen var mı ?

Son düzenleme:
arkadaşım bütün dağıtanlar öyle yapıyor ben hecarimi o şekilde aldım yalan borcummu var

arkdaşın belirtmek istedigini anlamadın galiba follow sebebiyle demiyor. Sabah 1600 Follow Vardı diyor halen dagıtmamış diyor bakarsan suandada dagıtmamış :)

----------

Hepsi kullanılmış tüh :D Bu kodları her türlü pepsi kapaklarındamı yoksa 330 ml de falan mı veriliyor ? ona göre alayım talon 3 koddu galiba.

Xp olarak kaç veriyor ip kaç veriyor acaba bilen var mı ?

İp takviye 1 Maclık XP takviye 1 maclık

pepsi 330ml ( kutu ) halkasının arkasında yazıyor.

talon için hafta içi tam 12de denemen lazım 10dkya bitiyor 70 adet veriyorlar günlük.

arkdaşın belirtmek istedigini anlamadın galiba follow sebebiyle demiyor. Sabah 1600 Follow Vardı diyor halen dagıtmamış diyor bakarsan suandada dagıtmamış :)

- Ek olarak 1600 sınırını 1650 yapmış kendine kasıyor.
-Edit1 : 1700 oldu. :D

Son düzenleme:
Geri