• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Riot chat ban

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
bu sistem tamamen saçma bir sistem çünkü 30 maçdan sonra hiç bi adama lan bile demedim ama bi kere birinden rapor yedim sonra bi baktım 26 maç ceza foruma girdim bi adam yeni üyelik açmış daha 2 level oyun çıkışı rapor etmelerini istemiş ve direk 31 maç ban yemiş yani riot oyuncularıyla ilgilenceğine otomatik sistemler kurup kendileri maçlara giriyor bu kadar ezik olunmaz

----------

hatta buda o arkadaşın konusu

Arkadaşlar sistemin bir seferlik hatalarınızla değil sürekli aldığınız reportlardan ötürü sizi cezalandırdığını idda eden riotun iddalarını çürütoyorum bu gün açtığım bir üyelikle girdiğim oyunlarda tek bir hakaret etmeden beni hakaretten report etmelerini istedim kırmadılar saolsunlar onlar etti 2. oyundan sonra ceza almışım işte size resimli kanıt.

yani parmağı mause yetişebilen herkes için sizi yargılayabilmesi hatta mahkum edebilmesi hakkı riot tarafından oyunculara verilmiş durumda cafede 3-4 kişi bi odaya girmiş ve siz onları kesmişseniz o grubu kestiğiniz için dahi ceza alabilirsiniz buyrun buyrun kanıtı

jpg3.jpg

jpg2.jpg

jpg1.jpg

ve bu linkden riotu şikayet edip bu sistemin değişmesi için bişiler yapabilirsiniz çünkü adamlar otomatik sistem koymuşlar direk ban geliyor herşeye kendileri ise maçlara girip oynuyorlar üstünede maaş oh ne güzel :(

Haklısın kardeşim, şundan dolayı ben de eminim aynı olay başıma geldi, ben ne hakaret ederim ne kimseye laf atarım düz oyunumu oynar geçerim, konuşanı bloklarım devam ederim, geçen 2 kere üst üste 10 maç ceza aldım biri bitti anında diğeri başladı, mantıklı olursak zaten cezalıyken nasıl tekrar ceza alacak bir şey yapabilirim? Ben buradan çıkardım sonucu ama arkadaşın kanıt daha güzelmiş.

Haklısın kardeşim, şundan dolayı ben de eminim aynı olay başıma geldi, ben ne hakaret ederim ne kimseye laf atarım düz oyunumu oynar geçerim, konuşanı bloklarım devam ederim, geçen 2 kere üst üste 10 maç ceza aldım biri bitti anında diğeri başladı, mantıklı olursak zaten cezalıyken nasıl tekrar ceza alacak bir şey yapabilirim? Ben buradan çıkardım sonucu ama arkadaşın kanıt daha güzelmiş.
ya ben varya küfür etmemek için adamlara ne kadar safsın felan dedim :D eğer saflıkda küfürse yapıcak bişi yok :D hadi sana 10 maç trde cezalar direk 30 dan başlıyor

la ben 1 ay önce 90 maç aldım ceza o tam bitti derken 120 maç aldım bi daha simdi bu bitecek bakalım kaç vericekler :S çok saçma bi sistem

madem kayıyorsam göstersinler ettiğim küfürü ? olm 60 maç cezadan sonra küfür etmedim hiç ama adamlar demekki oto sistem koymuş direk ban
caner sa.lak saçma konuşuyorsun hiç işim yokda senin küfürlerin fotoğrafınımı alıcam ? 60 maçdan önceki küfürleri hiç görmedik biz?

caner sa.lak saçma konuşuyorsun hiç işim yokda senin küfürlerin fotoğrafınımı alıcam ? 60 maçdan önceki küfürleri hiç görmedik biz?
beyin bedava :D göstersinler diyorum sana göster demiyorum saf kardeşim :D evet küfürü sende ediyorsun bende o da bu da şu da tr serverinde zaten etmemek anormallik tabi solo girersen eğer. ama 60 maçdan sonra kullandığım en kötü laf safmısın sen yada oyunu batırdın

----------

ayrıca sana resim gösterdim o kadar körmüsün ? adam küfür etmemiş report yemiş direk 31 maç ceza buda sistemin oto ban atdığını göstermezmi ?

beyin bedava :D göstersinler diyorum sana göster demiyorum saf kardeşim :D evet küfürü sende ediyorsun bende o da bu da şu da tr serverinde zaten etmemek anormallik tabi solo girersen eğer. ama 60 maçdan sonra kullandığım en kötü laf safmısın sen yada oyunu batırdın

----------

ayrıca sana resim gösterdim o kadar körmüsün ? adam küfür etmemiş report yemiş direk 31 maç ceza buda sistemin oto ban atdığını göstermezmi ?

rankedde milletin anasına avradına nasıl kaydığını bunlar görmemiş olabilir ama ben çok iyi hatırlıyorum sana sus dedigim halde adamlara laf atıyorsun caner ayrıca üst üste gelmiyor reportlar seni 1 maçda 2 kişi ederse ilk eden kişininki uygulanır ondan sonraki bakıyorlar bu adam hala küfür ediyor veya önceden etmiş ikinci kişininkini uyguluyorlar

rankedde milletin anasına avradına nasıl kaydığını bunlar görmemiş olabilir ama ben çok iyi hatırlıyorum sana sus dedigim halde adamlara laf atıyorsun caner ayrıca üst üste gelmiyor reportlar seni 1 maçda 2 kişi ederse ilk eden kişininki uygulanır ondan sonraki bakıyorlar bu adam hala küfür ediyor veya önceden etmiş ikinci kişininkini uyguluyorlar
malmısın caner :D anlamıyosun herhalde ? ulan önceden ettim zaten ondan sonra aldım ceza ardından etmedim diyorum ? bak hatta senle konuştuk dedimki 3 maç kaldı biticek la ceza sen dedinki hayır olm önceden ettiğin küfürleride eklerler dedin ben dedim olmaz öyle şey 3 gündür oynuyorum sonra o hani çıkış ekranı varya orda uyarı geldi demekki birisi report atmış durduk yere 1 maç oynadım sonra direk ceza bu sistem oto yani çaktınmı ? yukarıdaki konuya bakarsan saf arkadaşım adamın lvl 1 oyun çıkışı report edin diyor 1 maç oynuyor ve direk ban anladınmı canım benim yani senin adamı şikayet etmen leaver buster gibi bi otomatik sistem sayesinde şikayet geldiği an banı çakıyorlar tamammı ?

malmısın caner :D anlamıyosun herhalde ? ulan önceden ettim zaten ondan sonra aldım ceza ardından etmedim diyorum ? bak hatta senle konuştuk dedimki 3 maç kaldı biticek la ceza sen dedinki hayır olm önceden ettiğin küfürleride eklerler dedin ben dedim olmaz öyle şey 3 gündür oynuyorum sonra o hani çıkış ekranı varya orda uyarı geldi demekki birisi report atmış durduk yere 1 maç oynadım sonra direk ceza bu sistem oto yani çaktınmı ? yukarıdaki konuya bakarsan saf arkadaşım adamın lvl 1 oyun çıkışı report edin diyor 1 maç oynuyor ve direk ban anladınmı canım benim yani senin adamı şikayet etmen leaver buster gibi bi otomatik sistem sayesinde şikayet geldiği an banı çakıyorlar tamammı ?
yav he he

sen 1 aydır 1 den çıkamıyorsun ben 2günde 5den 1 e çıktım ona ne diceksin açıkla :(
canerciğim cheat ban aldığımdan beri girmiyorum rankeda çünkü girersem cheat banı tekrar alıcağımı biliyorum ve bende zamanında 1 günde 3 ten 1 e çıktım

----------

ve riotu savunan tek kişi diewithhonor :D olm aç riot forumunu bak oto ban olduğunu gösteren bir sürü kanıt var hepsimi yalan ?

canerciğim cheat ban aldığımdan beri girmiyorum rankeda çünkü girersem cheat banı tekrar alıcağımı biliyorum ve bende zamanında 1 günde 3 ten 1 e çıktım
cheat ban güzelmiş chat ban değil ama dimi

----------

----------

ve riotu savunan tek kişi diewithhonor :D olm aç riot forumunu bak oto ban olduğunu gösteren bir sürü kanıt var hepsimi yalan ?
ulan ben niye riotu savuyanım bana gelip maval okuyorsun yok etmedim yok şöyle gözümle gördüm adamlara nasıl ana avra sövdüğün sütten çıkmış ak kaşık değilsin chat ban varken sövüyodun adamlara kes şimdi hadi kendi derdine yan

cheat ban güzelmiş chat ban değil ama dimi

----------

ulan ben niye riotu savuyanım bana gelip maval okuyorsun yok etmedim yok şöyle gözümle gördüm adamlara nasıl ana avra sövdüğün sütten çıkmış ak kaşık değilsin chat ban varken sövüyodun adamlara kes şimdi hadi kendi derdine yan
:D al chat ban oldumu ? :D kardeşim madem sövdüm ticket atdım ben herhangi bi yazı ve ya resim istiyorum neden gönderemiyolar ? he saftirik arkadaşım ? :D ben diyorumki küfür etmemek için ranked girmedim bu hala ana avrat diyor eski ettiklerimi sayıyorlar herhalde ? hadi ben ana avrat ettim senin dediğine göre hiç bıkmadım etmekten sürekli ettim peki şu üyeliği yeni açan arkadaşa ne demeli ? sen kasmaya devam et garenle hadi bb

----------

yav ben niye tartışıyorum abi sen garenle mundonun peşinden koş botsuz halde hadi sana kolay gelsin :D allahtan bronz 1 e çıktı yazmadığı yer kalmaz :D

Saçmalık bunlarn sistemi, oyundaki bağlantım koptu ve sorun benden olmadığı halde 1 haftalık ban yedim

Geri