• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Riot chat ban

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
en azından senin kadar küfür eden görmem bb gardaş
kardeş son 30 maçdır hiç etmedim dedim uzatma cidden caner bak

----------

Saçmalık bunlarn sistemi, oyundaki bağlantım koptu ve sorun benden olmadığı halde 1 haftalık ban yedim
öyle zaten abi herşeyleri oto hiç bir inceleme felan yokki bunlar girip bizle beraber maç atıyor :D

----------

bak bak hadi ben söylüyorum bunlardamı yalancı la tabi sen takım olarak teamspeakdan giriyorsun rapor eden yokki zaten seni

[TABLE="class: right_table, width: 799"]
[TR]
[TD]Bugün, 04:45
Riottan 25 eşleşmeli maç cezası aldım. bu 25 maç içerisinde 2 gram kelime ile ne demiş olabilirim ki tekrar 25 maç ceza alıyorum. bu sistemde bir sorun var ben küfür veya hakaret etmediğim halde ceza aldığımı düşünüyorum ve bu cezanın kalkmasını istiyorum.

23 yaşındayım ve kimyagerim kimseye öyle küfür edecek falan bir yaşta değilim bu nedir ben hala çözemedim. bir açıklama istiyorum.

ilk aldığım cezada bir arkadasimda sifre vardi bilgim olmadan girmis ve hakaret etmis dolayısı ile ona bir itirazim yok. ondan sonra ne oldu onu merak ediyorum. el insaf şu oyuna o kadar para yatirdim. oyun içinde çok yazan bi adam değilim ama haksız yere verilen cezalar gerçekten sinir bozucu olmaya başladı

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

ya şimdi bu sistemi faydalı buluyorum sonuçta küfür etmek terbiyesizlik birilerinin manevi olarak bağlı olduğu bireylere falan edilen küfürler, kalp kırmalar hoş değil. Zira bende sütten çıkmış ak kaşık değilim bende bazen çok sinirlendim ve küfür ettim, uyarımı aldım ve sustum. ardından ceza aldım ve bu cezaya kesinlikle itirazım yok çünkü herşey söylenmiş olabilir. Şifremi değiştirdim ve birdaha yaşanmamasını sağlayacağım. Ama sonra aldığım ceza kesinlikle hatalı. 25 maç ceza, maçta ne kadar cümle yazabiliyorum ki küfür etmiş olayım. bu ceza haksız ve kaldırılmasını istiyorum.

----------

benim demek istediğim bi kere uyarı aldığınızda rapor aldığınız an sistem direk ban atıyor ama diewithhonor çakamadı bunu :(

az önce oyun boyunca hiç bir şey söylemedim chat ı dahi açmadım taciz ve hakaretten ekrana report edildiğim bildirisi geldi

Geri