• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rogue Cleric mi yoksa Warlock mu?

JokerKingSize

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2013
Puanı
1
Arkadaşlar 120 cap bir servera başladım server da kasma falan yok direk 120 lvl başlıyorsun fakat pre çekeceğim.Sorum başlıkta da belirttiğim gibi Rogue nin yanına cleric mi daha iyidir yoksa warlock mu pvp için?İki buildi de az da olsa oynamışlığım var.El çabukluğu sorun değil onu belirteyim zaten server pvp server olduğu için pvp attıkça iyice alışırım.Sizce 120 cap da rogue warlock mu daha iyidir yoksa rogue cleric mi acil yardımlarınızı bekliyorum.

Rogue Warlock kullansan daha iyi clerik olman için çok seri olman lazım bunun için az oynamış biri yapmaaz anlıyana kadar serverdan soğursun :) önerim warlock devil pre balon vs bi şekidle defansı hpyi ayarlarsın başarılar :)

holy %50 ise dediğin gibi en mantıklısı warlock ama pill bugu olmamasıda gerek yani :)

Rogue Warlock kullanması zordur bilen ancak kullanabilir eğer yaparım diyorsan warlock seç

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Doğru skilli doğru zamanda kullanmayı becerebileceksen rogue/warlock tan şaşma.

Cleric olduğun zaman Crossbow'u çok sık kullanırsın fakat Warlock yaparsan stun+divi atıp direk Dagger ile rakibini kesebilirsin.Cleric seni ayakta tutar fakat karşı tarafı rahat kesebilmek için Warlock daha iyidir ^^

Warlock-Rogue bence daha mantıklı . Stun++ buflar tuttuğu surece kesinlikle yatırırsın . Attigin debufflar offering ile defans felan tanımaz . (Bide üstüne crit tuttumu miss :D )

Geri