• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rogue-Cleric,Warlock?

Aktiflik
K.Tarihi
5 Eyl 2013
Puanı
0
Beyler yaklaşık 3-4 aydır silkroad oynamıyordum.Yeni bir server buldum 110 cap.Önceden hiç rogue char veya warlock oynamadım.3 sene kadar silkroad geçmişim var.Şimdi size sorum şu:

110 cap pvp server'da oynayacağım.Pvp'de güzel,zevk alabileceğim build istiyorum.

Rogue-Cleric mi?Rogue-Warlock mu?

Hangisi daha iyidir pvp'de?İyi ve kötü yönlerini de söylerseniz çok sevinirim arkadaşlar yorumlarınızı acil olarak bekliyorum. :rbk:

Hiç tartışmasız en kral build Rogue/Warlock'tur. Ancak bu buildin bir dezavantajı var. Bu build tamamen senin savaş taktik zekana, refleklerine ve hızına bağlı. :ent Kullanmasını bilirsen ve hızlı olursan her türlü Ölüm Makinası olur. Fakat Warlock konusunda deneyimli değilsin. Hele ki kendi buildi bile hız gerektiren Rogue'de bile, bu builde hiç bulaşma. Rogue/Cleric aç. Warlock kadar olamasa da bu buildde sağlam olur. :)

İstersen Bicheon/Heuksal/Fire buildi de açabilirsin. Bicheon ile rakibine dull ve stun tutturarak hemen Glavie'yi takıp rahat halledersin. :)

Son düzenleme:
Youtube'dan aç 2 tane video izle anlarsın mantığını Rogue/Warlock'un. bi süre sonra çok seri oluyosun ama sana önerim her zaman skill dizilimini kendin yap başkalarınınkine alışman daha zor

Geri