• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Roman yazmaya başladım.

Gidiyorum ama buradaki yorumlarıda kontrol ediyorum sık sık haberiniz olsun yorum yapmaya devam. :)

Neredeyse 1 hafta oldu roman gayet iyi gidiyor bilgilendirmek istedim.Buradaki örneği yeni okuyan arkadaşların yorumunuda bekliyorum.

Neredeyse 1 hafta oldu roman gayet iyi gidiyor bilgilendirmek istedim.Buradaki örneği yeni okuyan arkadaşların yorumunuda bekliyorum.
yeni okudum ve çok güzel telden okudum ben pcden okursam uzun geliyor ve okumaktan sıkılıyorm ama bünü telden çok iyi okudum sonuna kadar okudum devamı ne zaman acaba devamını sabırsızlıkla bekliyorm

Bölüm 1
Bölüm 2 gibi spoiler içine alırsan daha iyi olacağına eminim :)

Devamında başarılar ^^

yeni okudum ve çok güzel telden okudum ben pcden okursam uzun geliyor ve okumaktan sıkılıyorm ama bünü telden çok iyi okudum sonuna kadar okudum devamı ne zaman acaba devamını sabırsızlıkla bekliyorm

Yorumun için teşekkürler.Devamını aslında internete vermek istemiyordum, ama gelen yorumlar hep olumlu yönde olduğu için belki ilerleyen zamanlarda 1 bölüm daha paylaşabilirim.

----------

Bölüm 1
Bölüm 2 gibi spoiler içine alırsan daha iyi olacağına eminim :)

Devamında başarılar ^^

Spoiler vs. işlerinden çok iyi anlamıyorum.Forum olaylarında yeniyim.Eleştirin için teşekkürler.Bencede bu şekilde göze daha çok hitap ediyormuş gibi.Hem ilk bakışta yazının uzun olduğuda anlaşılmıyor :)

Son düzenleme:
Kesinlikle 10numara bir kurgu ile yazmışsın, fakat romanlarını veya yazılarını yazarken ben değilde, akın diye, yani 2ncil kişi olarak anlatırsan daha çok ilgiyle okunursun ve romanının kalitesini artırmış olursun. Bende senaryo yazıyorum ve onları beyaz sahneye döküyorum, senaryo yazmak ile roman yazmak benim için aynı anlama geliyor...

İleride beyaz sahnelere dökmek istediğin bir yazın olursa mutlaka bana ulaşmanı isterim.

Ayrıca yine söylüyorum 1ncil kişi değilde 2ncil kişi olarak yazman herzaman sana avantaj kazandıracaktır. Başarılar
;)

Paylaşmasaydın Keşke Bunu Kullanmak isteyen olabilir forumda olmasada başka birisi felan :( ?

Kesinlikle 10numara bir kurgu ile yazmışsın, fakat romanlarını veya yazılarını yazarken ben değilde, akın diye, yani 2ncil kişi olarak anlatırsan daha çok ilgiyle okunursun ve romanının kalitesini artırmış olursun. Bende senaryo yazıyorum ve onları beyaz sahneye döküyorum, senaryo yazmak ile roman yazmak benim için aynı anlama geliyor...

İleride beyaz sahnelere dökmek istediğin bir yazın olursa mutlaka bana ulaşmanı isterim.

Ayrıca yine söylüyorum 1ncil kişi değilde 2ncil kişi olarak yazman herzaman sana avantaj kazandıracaktır. Başarılar
;)

Romana ilk başladığımda tamda dediğin gibi yazıyordum.O halini burada paylaştığımda herkes kahraman bakış açısı ile yazarsam daha güzel olacağını söyledi.Önceki yorumlara bakarsan fark edersin.Eleştirin için teşekkürler.Bu saatten sonra bunu değiştirmek biraz zor olacak malesef.Onu diğer romanıma bırakayım ben. :)

Paylaşmasaydın Keşke Bunu Kullanmak isteyen olabilir forumda olmasada başka birisi felan :( ?

Yorumun için teşekkürler.Bunu söyleyen ilk kişi değilsin.Umuyorum kötü niyetli insanlarla karşılaşmayız.Zaten 1-2 gün içerisinde noterden tasdik ettireceğim.

----------

Bölüm 4'ü hikayemizi merakla bekleyen arkadaşlar için paylaştım.Akın'ın dahada güzel cinayet hikayeleri romanda olacak.Bölüm 4'ü sadece Maxigame roman severler için yazdım.Keyifle okursunuz umarım.

İçinde nerdeyse heryerinde Dexter'dan çok alıntı geçmiş Dexter izleyen biri zaten çoktan anlamıştır.. Biraz daha dikkatli ol o konuda

İleride Başarılar..

İçinde nerdeyse heryerinde Dexter'dan çok alıntı geçmiş Dexter izleyen biri zaten çoktan anlamıştır.. Biraz daha dikkatli ol o konuda

İleride Başarılar..

Benzerlikler olduğu doğrudur.Zaten tarzlar aynı denebilir.4. Bölüm haricinde alıntı vardır denemez.Dediğim gibi sadece benzerlikler vardır oda tarzların aynı olması ile alakalıdır.Yorumun ve ilgin için teşekkürler.

Son düzenleme:
Geri