• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ronaldinho vs Messi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _ßOOS_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
rakamlar belli ediyor kendini tabiki messi ama ronaldinho da küçüklüğümüzün oyuncusu oda çok iyiydi :)

Ronaldinho her türlü önde fark ettiyseniz çalımlar + son vuruş hep Ronaldinho'dan Messi tamam çalım atıyor ama son vuruş yapamıyor dikkat edin :)

Rakamlara bakarsan Pele hepsinden iyi ama estetik hareketler goller bakımından bence Ronaldinho daha iyi.

sen bize ronaldinho vs messi dedin biz ikisini karşılaştırıyoruz pele nereden çıktı anlamadım gitti pele vs messi yazsaydın konuya bari

Messi'nin orta sahadan veya herhangi biryerden tek başına pas yapıp , çalımlar atıp gol attığını ya ben görmedim ya da öyle bişey hiç yok.

Ronaldinho her türlü daha teknik bir futbolcu.Sadece oynadığı takım dolayısıyla şanssız.

Messi'nin orta sahadan veya herhangi biryerden tek başına pas yapıp , çalımlar atıp gol attığını ya ben görmedim ya da öyle bişey hiç yok.

Ronaldinho her türlü daha teknik bir futbolcu.Sadece oynadığı takım dolayısıyla şanssız.

Maradonanın attığı golün tıpa tıp aynısını atmıştı rakip takımdaki tüm oyuncuları çalımlayarak.

sen bize ronaldinho vs messi dedin biz ikisini karşılaştırıyoruz pele nereden çıktı anlamadım gitti pele vs messi yazsaydın konuya bari
Paylaştığım Video'da kim daha çok gol atmış diye bir şey yazmıyor hangisi daha iyi gol ve hareket yapıyor bunu kıyaslıyor sen rakamlardan Messi daha iyi diyorsun :)

Geri