• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce ne yapmalıyım ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dayı al yanına arkadaşlarına çocugu bir güzel sağlam döv stresini at kızada sittiri bas.
Ulan yeminlen ben sinir oldum yav. Nişanlı bir kız nasıl erkek arkadaşını aldatır ulan. Erkek aldatsa sana birşey yapmıyorum gidiyorum başka kızlara yapıyorum dersin eyvallah arada herhangi bir duygu olmaz fakat bu kız seni aldattıgı kişiye duygusal olarak yakınlık göstermiş. O kızla olmaz ağa.
Al sen yanına adamları çocugun ağzını burnunu dağıt. Bir iki cümlede söyle kendine gelsin eleman. O kızıda unut, yarın sana gelse dese herşeyi unutalım affet, kabul ettiğinde ilk sıkılmada seni yine aldatmayacağını nerden bilirsin?

Çiftçiler ve Bursa çocukları bu işe karışmasın. :D

Hocam hiç bir şey yapma Allah'ından bul de zamana bırak her şeyi o kız dediğin gibi sevgini hiç haketmemiş...

Seymen bence hiç bişi yapma. Koy ver gitsin hocam, üzüldüğüne takmaya değmez. Bende benzer bir durumdan geçtim, insan bu zamanda bu üzüntü ile bir çok şey düşünüyor ama sonrasında sakinleşip, sakin kafa ile düşününce her şeyi aslında hiç bir şeyin değmeyeceğini anlıyorsun. Sen o kıza orada acı çektirirsin belki ama bu durum o kızın bir süre sonra umrunda bile olmayacak. Hatta belki o günün akşamında hatırlamayacak bile. Şuan ki zamanda kolay kolay hiç bir kıza güven olmuyor. Sadece nişanlın için demiyorum genel anlamda artık bir kız bir erkeğe senin için ölürüm dese bile akşama gidip aynı şeyleri başkalarına söyleyebiliyor. Kızlar bana göre dünyada ki en iyi yalancı varlıklar.
Bu yüzden üzme kendini, yoluna bak sen. Hesapta kitapta öteki tarafa kalsın :)

Ben yaşadığım durumdan zor kurtuldum gerçekten anlarım seni bana ulaşırsan yardımcıda olurum :)

Çiftçiler ve Bursa çocukları bu işe karışmasın. :D

12E40C4C903106466A4E6829EB4EFEFB.gif

Aga kimse aşkından ölmez. Dünyada ne aileler var yıllarca evli kalıp ayrılıyo. Sen bi süre kafanı dinle gez toz eylen kızlarla eylen ama ilişki değil bi süre sevgili yapma kendine sonra başka birini sevebileceğini düşündüğünde kendini hazır hissettiğinde başka bi kız bul. Dışarda ne cıbırlar var görsen .s

Eğer kabul ederse ki kabul edeceğini düşünüyorum 1 2 hafta normal devam ettikten sonra bi gün bi kızı eve atıp Aleyna'ya ona bizim evde konuşacağımızı söyleyeceğim ve onuda yanında getir diyeceğim tabiki Aleyna'nın herşeyden haberi olacak ve o geldiğinde bizi öyle görecek çıplak değilde yarı çıplak diyelim ve ondan sonra yaşadığım acının fazlasını yaşayacak. Bu plan ile ya bi süre sonra bana geri dönecek pişman olup yada yok olup acılar içinde gidecek.

yanlıs mı anladım bilmiyorum ama benim anladıgıma göre senin eski sevgilin gelip aleynayla seni çıplak görücek. Bu durumda aleynayıda küçük düşürmüş olursun kendinide bence yapma öyle bişey :S

aynı durumun biraz değişik versiyonu 2 hafta kadar önce başımdan geçti benim senin ki gibi nişan olayı falan olmamıştı fakat aileler biliyodu herhangbir sorunda yoktu 1.5 sene falan sürdü bizimkide gerçekten en uzun birlikte olduğum kız diyebilirim sana işte soğuk davranmaya başladı senin gibi aldırmadım sonradan öğrendim ki eskisi gibi heycanı kalmadığını düşünüyomuş ayrılmak istemiyomuş fakat eskisi gibi sevgili olmayada hevesi yokmuş bende vurdum g*tüne tekmeyi sonuçta hayat hiç kimse için kafaya takmaya değmez 1 hafta insan arıyo yanında sesini bile özlüyo halada bi tuhaf olurum düşününce ayrıldığımıza inanmak zor ama öyle senin yerinde olsam en başından beri düşünürüm bu kadar değer verdiğin halde seni aldatıcak kadar aşşalık biri ise ne seni hakediyo nede sevgini şimdi banyoya git elini yüzünü yıka sarsıl kendine gel ve cons fw dosyalarını paylaş !!!! :D şaka şaka çözdüm gibi zaten :D

abi vaktin olursa bi ara muhabbet edelim eğr musait olursan bence plana felan gerek yok

Senin sevgini haketmeyen biri üzerinde çok fazla düşünüyorsun bence.

Ne kadar sevsende bu işin sonu ileride yine böyle olabilir, ihanet edebilir.

O seni haketmemiş , hayırlısı böyleymiş de.Mutlaka daha çok seveceğin birileri karşına çıkacaktır.

Öfkeyle kalkan zararla oturur.Kızın yaptığı pisliği yapıpta sende onun konumuna düşme bu tür şeylere hiç gerek yok.Belki o senin gözünde herşeye değebilicek bir insan ama , onun senin gözünde bi hiç olmasına izin verme. Senin yapıcağın en güzel şey ağırlığını koyup hiç olmamış gibi davranıp yoluna devam etmek.Ona ne kadar güçlü olduğunu gösterirsin ve daha önce onu umursamamış gibi gözükürsün.Bu ona daha çok koyar.Yani yapıcaklarınla değil de yapmadıklarınla onu yerin dibine sok.Hem bu konuya sadece bu açıdan bakma bu işin bidi dini boyutuda var.Alın yazın değilmiş yani senin için hayırlısı böyle olmasıymış.Ayrıca ailelerde istememiş baksana bi bildikleri vardı demek ki.Herşeye iyi yönünden bak anlıycağın Kara.Seni uzun süredir tanıyorum.Bunları atlatabilicek bir karakter yapın var.Dediğim gibi yapıcağın en güzel şey ondan intikam almak değil onu takmamak olur bu onu daha çok acıtır.

Hiç plan şu bu girme.Olan oldu sen ne kadar uzun süreli bi ilişkide olsa onun ne yaptığını biliyorsun.İlerde tekrar yapmayacağının garantisini kimse veremez bundan sonra. Kafanda bitir önce işi , gidene elveda gelene merhaba . Millet düğün günü atıyor yüzükleri sen sık dişini 1 hafta 2 hafta 1 ay 2 ay elbet geçecek. Kimseyede bulaşıp ne kendi başını ne de başkasının başını belaya sokma . "Benim fikrim"

kafanı yorma reis Tekrar Gelir Ama harbiden'de Seviyorsa Sende Soguk Davran Amma Seviyorsa İlla Gelcek Arkasından Koşma.Sevmiyorsa zaten gelmez.

Önceden bende öyle düşünüyodum fakat artık işler değişti be usta onun sana yaşattığı acıyı senden ona yaşatmalısın bu benim düşüncem

Dostum bizim milletimizin içine işlemiş bir anadolu kültürü var bu hepimizde var bir kız birkere ihanet etti mi için şüpheyle dolar şüphe içini öyle bir kemirirki günden güne erirsin senin olayın benzeri benim başıma geldi 6-7 ay oldu allah'a emanet diyeli arada arar telefonunu açmam çünkü açarsam senine dayanamam biliyorum birlikte olursam da sürekli o şüpheyle kendimi bitiririm sen sana ihanet edenin duygularına hislerine önemverme acı çekse nolcak pişman olsa nolcak benim görüşüm bu

Geri