• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rüyada İstediğini yapmak isteyen varmı?

Bu astral seyahatle ilgili internette çok fazla bilgi var. Çoğu yalan söylüyor olmalı ama neden olmasın. Zihin gücüyle insanlar ateşin, cam kırıklarının üstünde yürüyor.

Astral seyehattan bahseden binlerce konu var.Araştırdım ama elle tutulur bilgiler yok.Tavsiye edilen bişeyde değil...

Astral seyahat deniyor buna aşırı uykum yoksa devamlı kontrol edebiliyorum hemde başka bir cisme odaklanmadan direk uyuyarak ayrıca baktım işler ters gidiyor.Rüyamda binadan atlayıp direk uyanabiliyorum ama çok zevkli birşey bunun ilimini yaparsan başkalarının rüyalarını bile kontrol edebiliyormuşsun öyle duymuştum.

Banada oluyordu arada ama ismini bilmiyordum hatta yaşadığımı gerçek sanıyordum ve öyle fantaziler falan yapamıyordum.:pro

buna astral seyahat deniyor ve istediğin yerlerre gidebiliyorsun bir kere denedim ve 3 harflilerle karşılaştım 3 hafta boyunca uyuyamaıştım korkudan yanıma gelirler fln beni izliyolar fln die psikolojik destek gördüm şimdi iyiyim bence kesinlikle DENEMEYİN. her türlü varlıkla karşılaşma olanagı var

bazen rüyada olduğum zaman rüyada olduğumu fark ediyorum ve kendimi kontrol edebiliyorum sonra nerde güzel kız görürsem (anladın sen onu)

Boş versene ben rüyamı kontrol etmede çok yetenekliyim fakat rüyama kız sokamıyorum sabah kalktığımda manzara kötü olur diye :hihi: Bazen rahmetli dedemi görüp ona doyasıya sarılmak çok iyi geliyor bazen kendimi havada uçuruyorum bazen kabus görüyorum beğenmiyorum uyandırıyorum kendimi bazen pc oyunları oynıyorum eskiden rüya görmüştüm baya eskidendi ama sabahcıydım rüyamda full okulda ders işledim annem dürtdü kalk okula git dedi başımdan kaynar sular aktı sanki dedim anne ben zaten okula gittim tabi sonuçta yinede gittik okula :D

EKLEMEK İSTEDİĞİM SON ŞEYSE BAZEN RÜYAMDA SANKİ GTA SANANDREAS OYNIYORUM KENDİMİ DIŞARDAN GÖRÜYORUM :d

Astral seyahat gibi birşey.Ben bir kere denedim zihninizi çok zorlarsanız mümküm olmayan birşey değil.Belki bana deli diyebilirsiniz ama zihninizin sınırlarınızı zorladığınızda olcabilecek bir durum.Hayal gücünüz iyi ise zihnen bir sorununuz yoksa deneyin,korkmayın.Çünkü astral seyahatte her şey hayal gücünüze bağlı.Yani aklınıza bir anlığına korkunç bir yaratık gelebilir.Yok etmek için yapılması gereken tek şey yaratığın yok olduğunu düşlemektir.Cidden deneyin.Ama sakın korkmayın,yarıda kesmeyin.Araştırırsanız nasıl yapılabileceğini bulabilirsiniz.
Tavsiye:İlk seferde odadan çıkmayın...

en ilginç olan ise Rüya yı görüyorum arada oluyor tabi gördügüm rüyada arada kendim orda bir varlikmişim gibi hissediyorum ve onun ruya oldugunu anlıyorum rüyayı görürken çok fantazi yapmişligim oldu ama bir türlü o rüyadan başka bir rüyaya geçemedim yani başka yerlere gidemedim o kişiyle fantazi varsa onla devam etti hep her rüyada belki ayni kişi belki farklı kişiler geliyordu tabi zaman mantık kavramını soruyordum kendime rüyada nerdeyim diye saat kaç diye saat gelmiyordu önüme sadece 1 rüya ve o rüyada sonuna kadar gidiyor

Bazen rüya gerçekten oldugunu düşündügüm şeyler oldu ve bunu test etmeye calistim 1 keresınde rüyamda annem aradı ve çarşıya gelip dişlerimi dişçiye göstermemi istedi 2 gün sonra aynı şey aynı dakikada oldu .
çok garip gelmişti ve artık sıradan biri olmadigimi düşünmeye başlamıştım :P

Geri