• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

# Rüyayla gerçeklik arası bişey..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dostum dalga geçmiyorum sen lucid dream yaşıyorsun veya ona yakınsın bu aslında güzel bi özellik gerekli teknikleri uygularsan astral seyahat bile yaparsın I-Doser dozlarını dinle bakalım ne olacak

lucid dream yapabiliyosan püf noktalarını söylermisin :D bide astral seyahat yaptınmı hiç ?

dostum dalga geçmiyorum sen lucid dream yaşıyorsun veya ona yakınsın bu aslında güzel bi özellik gerekli teknikleri uygularsan astral seyahat bile yaparsın I-Doser dozlarını dinle bakalım ne olacak
Yaklaşık 1 sene boyunca I-Doserın bi çok dozunu dinledim en çok herkezin korktuğu 'Gate of Hades' dinledim ama videolardaki gibi hissetmedim. Farklı bi dünya :) Lucid dreama zaten çıkabiliyorum
lucid dream yapabiliyosan püf noktalarını söylermisin :D bide astral seyahat yaptınmı hiç ?
Asral seyahat hiç yapmadım denedim ama başaramadımda, zaten aralarında pek bi fark yok gibi sadece lucidde yönetebiliyosun. Lucid dream tamamen odaklanmaya yönelik ben ilk başlarda bozuk parayı kafama koyarak başlamıştım nette bi çok püf noktası mevcut araştırırsan sende rahatlıkla yapabilirsin

Yaklaşık 1 sene boyunca I-Doserın bi çok dozunu dinledim en çok herkezin korktuğu 'Gate of Hades' dinledim ama videolardaki gibi hissetmedim. Farklı bi dünya :) Lucid dreama zaten çıkabiliyorum

Asral seyahat hiç yapmadım denedim ama başaramadımda, zaten aralarında pek bi fark yok gibi sadece lucidde yönetebiliyosun. Lucid dream tamamen odaklanmaya yönelik ben ilk başlarda bozuk parayı kafama koyarak başlamıştım nette bi çok püf noktası mevcut araştırırsan sende rahatlıkla yapabilirsin

sen rahatlıkla yapıyorsun yaptığın şeyi küçümseme insanlar bunu yapabilmek için 1 ay hayvansal hiçbirşey yemiyor bazıları çok zor çıkıyor

sen rahatlıkla yapıyorsun yaptığın şeyi küçümseme insanlar bunu yapabilmek için 1 ay hayvansal hiçbirşey yemiyor bazıları çok zor çıkıyor
Küçümsemiyorum da, bu olay sadece odak ve dikkat işi bende başlarda öyleydim. Hiç lucid dream yapmamış biri bile rüyasında olduğunu anlayabilir ve anladığında %90 uyanır. Mesela rüyadayken medyum gibi hissedersin. Bak şimdi şöyle olucak dersin tak öyle olur veya sunu söylüycek dersin tak öyle söyler. Azıcık odaklanmayla hepsini yapabilirsin bence , önce kendine güvenmen ve şartlandırman gerekir

Limitlessi izledin mi ? Orada Eddie Morra vardı aynı senin gibi gerçeklik ve sanallık arasında gidip geliyordu :D Sende hap mı aldın :(

uu efe :D yatmadan önce 2posta at hiç bir şeyin kalmaz he birde

Bildiğin duaları okuyup yat

Hani biri yaşamıştır daha önce ondan şeettim

Eyw :pro

Psikologa gittim ama onun önerileriydi işte bu ilaçlar, Eskiden iyi geliyodu şuan bağışıklık kazanmış gibiyim hiç biri etki etmiyor ^^

Psikiyatriye gitmişsindir sen.Psikologa git psikolog ilaç vermez

----------

Cenabet cenabet dua mı okuyacak ?Sonra yukarıdan bir şimşek El ayak yamuk :D

+ olarak İslam dinine göre abdestsiz kurana el sürmek vs günahtır.Ezberinden okuyabilirsin.

Limitlessi izledin mi ? Orada Eddie Morra vardı aynı senin gibi gerçeklik ve sanallık arasında gidip geliyordu :D Sende hap mı aldın :(
İzledim de pek alakası yok o hapın yan etkisiydi :D
uu efe :D yatmadan önce 2posta at hiç bir şeyin kalmaz he birde

Bildiğin duaları okuyup yat
facepalm_227785.jpg

Astral seyehat O.o işe yarayan video biliyonuzmu
Birazcık araştır da önce lucid dream yap daha keyifli :)

Psikiyatriye gitmişsindir sen.Psikologa git psikolog ilaç vermez
Psikologa gittim bildiğin

Bir dakka olayı yanlış anlatmışsın adam seni dövmüş baksana kan içinde olan sensin :fky:
Psikoloğa gitmen lazım , acilen.

Silkroad oynadıysan başına gelmesi normal lucid rüya görmene az kalmış tamamen toplumdan kopabilirisin alışkınlarına bir gözat tavsiyem :'(

Daha onceden okudugum kitaplarda senin gibi arkadaşlar din olayına girdiğinde cinci hoca oluyor yani gerçek olanları şöyle diyim farklı yerleri gezebilirsin aslında sen rüyanı benimsiye biliyorsun bana olmustu bu 2 kere boyle ne yapıyorsan o haraketleri gerçek hayatta yapıyorsun bana sorarsan kontrol etmeye çalış ve tırnaklarını kes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri