• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy IV - Lolipop 5.1'den Kitkat 4.4.2'ye dönmek istiyorum.

Cyanogenmod daha iyidir ram tüketiminde samsung arayüzü gerçekten çok ram tüketiyor galaxy s6da boştayken 700 800mb ram kalıyor 3GB tan
benim z2de boşta 1.1GB ram kalıyor sony arayüzü saf androide biraz daha yakın ama samsung öyle değil.

Cyanogenmod daha iyidir ram tüketiminde samsung arayüzü gerçekten çok ram tüketiyor galaxy s6da boştayken 700 800mb ram kalıyor 3GB tan
benim z2de boşta 1.1GB ram kalıyor sony arayüzü saf androide biraz daha yakın ama samsung öyle değil.

MOD'lara sıcak bakmıyorum. 2GB ram vardı bende, aldığımda 1.2+gb boş yer olurdu. Şimdi 500ü ancak görüyor. Aslında nexus alıp hiç bunlarla uğraşmamak vardı.

MOD'lara sıcak bakmıyorum. 2GB ram vardı bende, aldığımda 1.2+gb boş yer olurdu. Şimdi 500ü ancak görüyor. Aslında nexus alıp hiç bunlarla uğraşmamak vardı.

Nexus lar arayüz akıcılık tarafında bir numara tamam ama akıllı telefon değil bence ekstra özellikler yok diğer markalarda olan çoklu pencere gibi yazılımlar yok ama android Marshmallow ile geliceğini duydum çoklu pencerenin

Nexus lar arayüz akıcılık tarafında bir numara tamam ama akıllı telefon değil bence ekstra özellikler yok diğer markalarda olan çoklu pencere gibi yazılımlar yok ama android Marshmallow ile geliceğini duydum çoklu pencerenin

İşte o yüzden nexus tercih etmiyorum. Yoksa nexus'a tam destek.

Geri