• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 Mini

Casper Via V4 der geçerim arkadaşlarında dediği gibi samsungun replika telefonu dolu ortalık ki bendede var ek olarak s3 mini replika açıkcası kamerası dışında belli bile olmuyor çakma oldugu. S4 miniye gelince arkadaşımda var bataryası şişti yeni batarya aldı ve telefon aşırı ısınıyor el yakacak gibi he sen dersin ki ben fazla facebookta vs. takılmam yani telefonu elimde fazla tutmam oyun oynamam o zaman al tabi ama o fiyata piyasada daha tercih edilebilir telefonlar var :)

Casper tamamen Discovery'den alıntı bir telefon, tek farkı fiyatı, aynı 1GB RAM yine aynı boyutlar 4.7'' EKRAN,telefonun dışını bile benzetmişler, menüsü dahil aynı tek fark biri 650TL diğeri ise 1000TL şu şartlarda ha paranı çöpe atmışsın ha Casper almışsın, bir fark birinde 1.2GHZ işlemci diğerinde 1.5GHZ var bunun için 400TL yakın fark ödemek isteyen varsa ödesin.

Saçma.s4 kullanıyorum ve saatlerce oyun oynuyor,maxigame de takılıyor ve internette geziyorum telefon kesinlikle ısınmıyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
s4ün ısınmaması s4 minininde ısınmaması anlamınamı geliyo?

Kullanıma bağlı olarak da değişir

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bana verdiğin cevapta zaten kendi kendine çelişmişsin. Bende kullanımdan ötürü ısınmaya dikkat etmeye çalıştım orada ve arkadaşında dediği gibi s4 ve s4 mini arasında farklar var. S4 ün yaptıklarını minisinden bekleyemezsin.

Bana verdiğin cevapta zaten kendi kendine çelişmişsin. Bende kullanımdan ötürü ısınmaya dikkat etmeye çalıştım orada ve arkadaşında dediği gibi s4 ve s4 mini arasında farklar var. S4 ün yaptıklarını minisinden bekleyemezsin.

Ben de mini de olsa normal de olsa kullanıma bağlı olarak ısınabilir diyorum.

Geri