• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S5 Sızdı :))

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Bugün Türkiye saati ile Barcelona'daki Mobil Dünya Kongresinde Saat 21:00 de tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S5 resmi tanıtıma saatler kala sızdırıldı...

Yaklaşık 6 saat sonra başlayacak olan Mobil dünya kongresini Samsung'un kendi websitesi üzerinden canlı olarak bu linkten takip edebilirsiniz : Samsung UNPACKED 2014 Episode 1

ve evet sizi sızan resimlerle başbaşa bırakıyoruz...

More pictures ...

Biz hala Galaxy Ace ile takılıyoruz :D paramız olsada alsak bir tane sundan :D
Eline sağlık abi :)

Bir sitede görmüştüm iPhone 6'nın tasarımı da sızdırılmış ve Apple'dan 17 kişi sızdırdığı için işlerine son vermişler.
Samsung S serisinde hep aynı görüntü üzerinde ilerliyor, şuan S4 kullanıyorum ve bundan sonraki telefonum ya Note serisi olur ya da iPhone olur.

Valla resmi tanıtım olmadan pek birşey demek istemiyorum... Tasarım konusunda biraz hayal kırıklığına uğradım ancak telefonun yuvarlak hatlardan biraz daha köşeli tasarıma geçmesi fena olmamış gibi. Resmi tanıtımdan sonra bu cihaz hakkındaki düşüncelerim kesinleşecek.

Sanki bundan sonra bir S5 daha tanıtılacak ve tasarımı farklı olacak gibi. Samsung sayfasındaki linkin sonunda episode 1 yazıyor yani bölüm bir. Ayrıca uzun zamandır dile getirilen premium tasarıma sahip bir cihazın üretimi konusu gündemi çokça meşgul etti ve tahminimce 2. bir S5 premium tasarımla ve daha farklı özelliklerle bölüm 2 de tanıtılacak. Bekleyip göreceğiz...

iPhone 6 tasarımı sızdırılamaz daha, çok çok erken. Daha tanıtılmasına çok uzun zaman var cihazın tasarımının kağıt üzerinde çizildiğini bile düşünmüyorum. Sızdı sızdırıldı denilen görüntüler muhtemelen fakedir.

Ekran boyutu 5.2 inç olmuş tasarımında pek değişiklik olmasa da Note serisini hafiften andırıyor gibi.

Keşke S3'ten S4'e geçişteki gibi cihazın boyutunu çok fazla büyütmeden çerçeveleri daha ince yaparak ekranı büyütselerdi bu da başka bir hayal kırıklığı oldu benim için. Cihazın boyutları baya kayda değer biçimde büyümüş ve bu rahatsız edici bir durum.

Benim tek beklentim Discovery Elite :D

Seri cihazlar hiç hoşuma gitmiyor.

Bkz: Samsung - Sony - iPhone vs.

Benimkisi eskidi yenisi daha güzel şöyle böyle demektense serisi olmayan telefon almak daha iyi..Ayrıca bi telefona tonlarca para vermekte kurun bu kadar yüksek olduğu bir zamanda çok yanlış bişey olur benim düşüncem.O yüzden şuanda Elite tercih ediyorum...

"Mobil dünya kongresi" yazmışsın abi. Sadece samsung için olmadığını sanıyorum ?

Sizce Galaxy S 5 mi yoksa Iphone 5 smi ? fiyatları hakkındada yorum yaparsanız sevinirim. ümit abi sen anlıyon az yardımcı olsan :)

Sizce Galaxy S 5 mi yoksa Iphone 5 smi ? fiyatları hakkındada yorum yaparsanız sevinirim. ümit abi sen anlıyon az yardımcı olsan :)

Galaxy S5 Iphone6 ile yarışır 5s ile değil.
Valla böyle giderse ben de iphone alicam.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Note 3 , Sony z1 , Iphone 5s , Galaxy s4 , Galaxy s5 hangisini önerirsiniz ?

Note 3 galaxy s5 ve iphone 6 arasında tercih yap

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri