• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S5 Sızdı :))

Note 3 iyidir. kullanmaya başladığında biraz zorluk çekebilirsin ama sonradan elin alışıyor ve büyük gelmiyor.

Iphone6 4.000tlden başlamaz merak etme , ben iphone serisine geçmeyi düşünüyorum samsung yoksa adamı çileden çıkartır veya note serisine geçecegim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkiye'ye geliş fiyatı 2200 TL'den aşşağı gelmez.Bu kadar para vereceğime General Mobile Elite daha cazip geliyor bana,Bu fuarda GM Elite'de tanıtılacakmış.Heyecan ile bekliyorum.

"Mobil dünya kongresi" yazmışsın abi. Sadece samsung için olmadığını sanıyorum ?

Evet sadece Samsung için değilde LG G3 diye bir model yok, LG yeni bir telefon yapacak ama ismi G3 mü olacak başka bişey mi olacak ne zaman yapacak daha hiç birşey belli değil. Ama bu mobil dünya kongresinde G3 gibi birşey olmadığı kesin. Çünkü G2 mini ve G2 Pro tanıtıldı. Mini çok küçük pro ise çok büyük.

Türkiye'ye geliş fiyatı 2200 TL'den aşşağı gelmez.Bu kadar para vereceğime General Mobile Elite daha cazip geliyor bana,Bu fuarda GM Elite'de tanıtılacakmış.Heyecan ile bekliyorum.

Samsung telefonlarını seviyorum.

Ama bu adamı daha çok seviyorum :D

Eğer elite anlatılanlar gibi olursa ilk kullanıcılarından biri olacağım inşaallah samsungta güzel marka ancak artık markalaşmaya gidiyor ulaşılmaz olma çabasında bugun hala galaxy acelerin fiyatı yer yer 550 / 600 tl arasında değişiyor.

Benim telefon anlayaşım bu şekilde değil.

Türkiye'de artık iPhone lerin fiyatı düşücek diye duymuştum App center mı ne açılıcaktı 30 ocakta ve fiyatlarını düşürmesinde biraz etkisi olucak diye duymuştum ben ama bilemiyorum tam olarak Ümit abi daha iyi bilir ama ben iPhone lerden vazgeçmem çok stabil lanet olasıca telefon :D birazcıkda kameraya önem verseler hiç vazgeçmem :D

Evet sadece Samsung için değilde LG G3 diye bir model yok, LG yeni bir telefon yapacak ama ismi G3 mü olacak başka bişey mi olacak ne zaman yapacak daha hiç birşey belli değil. Ama bu mobil dünya kongresinde G3 gibi birşey olmadığı kesin. Çünkü G2 mini ve G2 Pro tanıtıldı. Mini çok küçük pro ise çok büyük.

Ben haberlerin yalancısıyım. MWC 2014 de tanıtılacak yazıyordu.

iphone 6 büyük ekranlı olucakmış duyduguma göre 5s devam .d

Samsung telefonlarını seviyorum.

Ama bu adamı daha çok seviyorum :D

Eğer elite anlatılanlar gibi olursa ilk kullanıcılarından biri olacağım inşaallah samsungta güzel marka ancak artık markalaşmaya gidiyor ulaşılmaz olma çabasında bugun hala galaxy acelerin fiyatı yer yer 550 / 600 tl arasında değişiyor.

Benim telefon anlayaşım bu şekilde değil.

Anlatılandan biraz sapıldı gibi açıksası ama henüz kesin bilgi yok.Şuan için değişen tek bilgi Snapdragon 800AC yerine 800 olarak gelmesi olucakmış...

Anlatılandan biraz sapıldı gibi açıksası ama henüz kesin bilgi yok.Şuan için değişen tek bilgi Snapdragon 800AC yerine 800 olarak gelmesi olucakmış...
Snapdragon 800 gelmesinin sebebi ilk parti mallarda gelecekmiş ardından kısa zaman içinde güncelleme ile 800AC'ye güncellenecekmiş.

Özellikleri baya iyi gibi;

Dahili kamera sensörü 16 megapiksele yükseltilmiş, bildiğiniz üzere Galaxy S4 13 megapikseldi, ve 0.3 saniye ile dünyanın en hızlı otomatik odaklanmasını yapıyor. Ayrıca, daha hızlı HDR performansı ve alan derinliği efektleri ile donanmış.

Tasarımın altında, Samsung, standart Wi-Fi, 802.11ac’ın yanında, 2×2 MIMO ve genişletilmiş LTE desteği de eklemiş. Galaxy S5′e has özellik Download Booster, transfer hızını artırmak için hem Wi-Fi’yı hem de LTE’yi güçlendiriyor. Yeni model, belirtilmemiş, 2.5GHz quad-core işlemci, 2GB RAM veAndroid 4.4.2 KitKat kullanıyor. Cihaz, 16GB ve 32GB’lık türler ile satılacak ve microSD ile 128GB’a kadar artırılabilecek. Batarya ise S4′ün 2600mAh’lık bataryasından, 2800mAh’a yükseltildi ve 21 saatlik tahmini konuşma süresi sunuyor.
Son olarak, Samsung, fitness takip sistemi S Health 3.0 ile geliyor, firmanın entegre edilmiş fitness yazılımı. Kullanıcılar, adımlarını, yedikleri yemekleri, nabzını kontrol edebilecek. Samsung, Galaxy S5 ile dokunmatik kalp atış hızı ekranıyla geliyor.

Mavi,siyah,beyaz,altın rengi renk seçeneklerine sahip olacak ve su geçirmeyecek telefon. Ayrıca parmak izi okuyucusu da var.

Beni pek cezbetmedi :)

Eksiler :

- Ekran sadece 1 inç büyümesine rağmen kasada bariz bir büyüme olmuş. (2.5" büyüme bekliyorduk).

- S4 7.9mm kalınlıktayken S5 8.1mm kalınlığa çıkmış. (Daha ince bir cihaz beklerken daha kalın bir cihaz olmuş).

- 3GB Ram beklerken 2 Gb ram konulmuş.

- 4K ekran bekleniyordu maalesef yine full hd geldi.

- Kamera 20MP ve otomatik görüntü sabitleme beklerken 16MP görüntü sabitleme yok.

- Batarya en az 3000mAh beklerken 2800 yapılmış.

- Kenar çerçeveleri biraz daha incelir G2 gibi olur derken sanki biraz daha kalınlaşmış.

- Tasarım genel anlamda daha da güzelleşir diye umut ederken maalesef pek bir değişiklik yok ve sırf suya dayanıklı yapacağız gibi her yere tıpa koymuşlar çok çirkin olmuş...

Bu sefer olmadı be Samsung...

Velhasıl, ben bu telefonu almam :) Umarım beklediğim gibi premium bir Galaxy daha tanıtılır, yoksa HTC veya Sony'e yönleneceğim yıllardır Samsung kullanan bir kullanıcı olarak...

günlük kullanımda s3 de ne görüyosan s5 te de o ha dersen yok antutu yapıcam bilmemne elimde son model cihaz olsun al 1 2 ay içinde görürüz bütün ergenlerin elinde telefonu :D

Geri