• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satılık iPhone 5S 2.5 Aylık.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Merhabalar,

1.5 Ay önce aldığım iPhone 5s markalı telefonumu sıkışıklıktan dolayı satma kararı aldım.

Adı Soyad: Erinç HİMMET

Facebook : https://www.facebook.com/Ehimmet45

Twitter : https://twitter.com/Mefeeh

Telefon: Ciddi Alıcılara verilecektir.

Fiyat : 1.500 TL

• Telefon KESİNLİKLE özenle kullanılmıştır, çizik bile yoktur. Yere düşmemiştir, sürekli kılıf ile kullanılmıştır.
  • Telefonun rengi GOLD olarak geçer.
  • Telefon iOs 8.0.2 son güncelleme mevcuttur.
  • Kargo ücreti ALICIYA aittir. Türkiye'nin her yerine kargo işlemi uygulanmaktadır.
  • İlk önce ücret banka hesabına yatırılır, cihaz 1 gün içerisinde kargoya teslim edilir.
  • Güven problemi yaşayanlar kesinlikle mesaj bile atmasın, ciddi alıcıların mesajlarını bekliyorum.
  • Kapasite : 16 GB

Not: Turkcell Bayii'nden alınmıştır 1.5 ay önce.

Resimler ;

Son düzenleme:
Kaç GB, 16 mı?

Bir de düşündüğün fiyatı eklersen daha çabuk alıcı bulursun. Genelde teklif edin tarzı satışlar sayfalarca uzayıp alıcı bulamıyor (Fiyat sorup veya fiyat verip sayfalarca yazı yazanlar ise hep meraktan sorar, ciddi alıcı olduklarından değil). Bazıları Google da 2. el iphone diye arama yapıp burayı bulduklarında fiyatı gördüklerinde kendilerine uygunsa senine iletişime geçerler ama fiyat yazmıyorsa facebooktan veya forumdan seninle iletişime geçip pazarlık yapmak istemezler çünkü üşenirler.

Yani teklif edin dediğinde kafadan üşengeç olan kesimi kaybediyorsun ve en çok alıcıda genelde o üşengeç kesimin içinden çıkar. Öyleleri genelde rahat yaşamaya alışkın hiç bir zorluğa gelmeyen insanlardır, hiç birşeye kafa yormazlar, yormak istemezler.

Kaç GB, 16 mı?

Bir de düşündüğün fiyatı eklersen daha çabuk alıcı bulursun. Genelde teklif edin tarzı satışlar sayfalarca uzayıp alıcı bulamıyor (Fiyat sorup veya fiyat verip sayfalarca yazı yazanlar ise hep meraktan sorar, ciddi alıcı olduklarından değil). Bazıları Google da 2. el iphone diye arama yapıp burayı bulduklarında fiyatı gördüklerinde kendilerine uygunsa senine iletişime geçerler ama fiyat yazmıyorsa facebooktan veya forumdan seninle iletişime geçip pazarlık yapmak istemezler çünkü üşenirler.

Yani teklif edin dediğinde kafadan üşengeç olan kesimi kaybediyorsun ve en çok alıcıda genelde o üşengeç kesimin içinden çıkar. Öyleleri genelde rahat yaşamaya alışkın hiç bir zoluğa gelmeyen insanlardır, hiç birşeye kafa yormazlar, yormak istemezler.

16 Gb ümit abi, ekliyorum konuya hemen gözden kaçmış.

# Fiyat eklendi.

Fiyat biraz fazla geldi sanki sahibindene falan bakarsan aynı koşullarda cihazlar senden daha düşüğe satıyolar

Fiyat biraz fazla geldi sanki sahibindene falan bakarsan aynı koşullarda cihazlar senden daha düşüğe satıyolar
Doğrudur fiyat illaki fark edebilir, azda olsa pazarlık payım vardır. Telefonumun sıfırdan farkı yok çünkü kendimden çok telefona bakıyordum, hergün siliyordum felan o yüzden pekde aşağılara düşmeye niyetim yok. :)

Son düzenleme:

Doğrudur fiyat illaki fark edebilir, azda olsa pazarlık payım vardır. Telefonumun sıfırdan farkı yok çünkü kendimden çok telefona bakıyordum, hergün siliyordum felan o yüzden pekde aşağılara düşmeye niyetim yok. :)
Yok zaten amacım eleştirmek değil millet bir iki aya bakmıyor ucuz olsun temiz olsun diyor geçiyor, diğer türlü bende almayı düşünüyorum zaten ama rengin gold olması benim için olmadı

Yok zaten amacım eleştirmek değil millet bir iki aya bakmıyor ucuz olsun temiz olsun diyor geçiyor, diğer türlü bende almayı düşünüyorum zaten ama rengin gold olması benim için olmadı
Hayret gold rengini beğenmeyen birine rastladım. :) Turkcellde çalışırken müşteriler çok sayıda gold rengi istiyordu, kalmamıştı elimizde.

Hayret gold rengini beğenmeyen birine rastladım. :) Turkcellde çalışırken müşteriler çok sayıda gold rengi istiyordu, kalmamıştı elimizde.
Göze güzel hitap ediyorda çevremde hiçbi erkekte gold görmedim şimdi bende gold olursa sıkıntı ama bi görüşelim [emoji1]

Göze güzel hitap ediyorda çevremde hiçbi erkekte gold görmedim şimdi bende gold olursa sıkıntı ama bi görüşelim [emoji1]
Tamam, verdiğim iletişim bilgilerinden iletişim kurabiliriz. Veya telefondan whatsapptan felan hangisi uygun olursa sana.

Erinç 1.700TL çok fazla olmuş sanki, iPhone-6 ve Plus çıktı. Fiyatları çok çabuk düşmedi ama oynamalar var.
Telefonun 1.5 aylık olması belki biraz etkileyebilir ama sonuçta 2.el olmuş oluyo. Fiyatı düşürürsen daha çabuk alıcı bulursun diye düşünüyorum ;)

Erinç 1.700TL çok fazla olmuş sanki, iPhone-6 ve Plus çıktı. Fiyatları çok çabuk düşmedi ama oynamalar var.
Telefonun 1.5 aylık olması belki biraz etkileyebilir ama sonuçta 2.el olmuş oluyo. Fiyatı düşürürsen daha çabuk alıcı bulursun diye düşünüyorum ;)
Bakalım hakan, duruma göre değiştireceğiz. Bizim burda 1.600 lira veren var fakat ne kadar pahalıya satarsak o kadar kârlı olacağı için koydum bakalım buraya :)

Aklıma şu resmi getirdin Erinç :hsml:

4RaEG0.jpg

Hayırlı satışlar :beer

Sıkışıklıktan dolayı satıyorum demişsin ama şansımı deniyorum takas etmek istersen elimde 4-5 aylık Galaxy Note 3 mevcut bende gözüm gibi baktım yere düşme falan olmadı ama kılıfa takıp çıkarırken hafif soyulmalar oldu onun dışında canavar gibi ve son sürüm android 4.4.2 kitkat versiyonunda 32 gb jet black . İyi satışlar

Sıkışıklıktan dolayı satıyorum demişsin ama şansımı deniyorum takas etmek istersen elimde 4-5 aylık Galaxy Note 3 mevcut bende gözüm gibi baktım yere düşme falan olmadı ama kılıfa takıp çıkarırken hafif soyulmalar oldu onun dışında canavar gibi ve son sürüm android 4.4.2 kitkat versiyonunda 32 gb jet black . İyi satışlar
Teklifin için teşekkür ederim, bi note 3 takas teklifi daha gelmişti 0 çizik ve soyulma yoktu. Fakat dediğim gibi, nakite ihtiyacım olduğu için satıyorum.

Geri