• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satılık iPhone 5S 2.5 Aylık.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Erinç zaten bu fiyatlara zor kardeşim, istiyorsa 1 saatlik olsun kutu açıldığı gibi fiyat düşer.

Aynı fiyata sıfırları mevcut buraya binlerce kezde güncel yazsan kolay kolay kimse bu alış verişi yapmaz.

Baltalama gibi anlama beni yanlışta anlama mal senin istersen sıfırdan daha fazla istersin ona birşey diyemem ben sana dostça fikrimi söylüyorum.

2 dir konu uplamak yasak diye mesajlarını silip pm gönderiyorum ama halen devam ediyorsun. Bu son uyarım haberin olsun.
Tamamda ben günde 1 kere yapıyorum abi? Ayrıca bana cidden mesaj felan gelmedi mesaj gelse dikkate alırdım gerçekten. Gözden kaçırıp 1 günde 2 kere up yapmış olabilirim kusura bakmayın.

Erinç zaten bu fiyatlara zor kardeşim, istiyorsa 1 saatlik olsun kutu açıldığı gibi fiyat düşer.

Aynı fiyata sıfırları mevcut buraya binlerce kezde güncel yazsan kolay kolay kimse bu alış verişi yapmaz.

Baltalama gibi anlama beni yanlışta anlama mal senin istersen sıfırdan daha fazla istersin ona birşey diyemem ben sana dostça fikrimi söylüyorum.
Yok ali yanlış anlamam merak etme, buraya bi ihtimal belki satılır diye koyudum benimde pek ümidim yok zaten.

Son düzenleme:
Kaç günde bir yaptığın önemli değil, konu uplamak kesin bir şekilde yasak. Herkese mesaj gidiyorsa sanada geliyordur.

Şuan kutusuyla piyasada 1.700 liraya almak varken neden gidip 2.5 aylık 2.el telefona 1.5 lira vereyim?
Hayırlı satışlar yinede :)

Şuan kutusuyla piyasada 1.700 liraya almak varken neden gidip 2.5 aylık 2.el telefona 1.5 lira vereyim?
Hayırlı satışlar yinede :)
Bana sokmak istediğin lafları kendine saklasanda konuyu baltalamasan daha iyi olmaz mı dostum ?
Herkesin kendi kararı, buna saygı duymak zorundasın.

Son düzenleme:

Bana sokmak istediğin lafları kendine saklasanda konuyu baltalamasan daha iyi olmaz mı dostum ?

Sana laf sokmak istesem sokardım dostum ama laf filan soktuğum yok.
Hayırlı satışlar dedim yine de baltalamak istesem demezdim.
Ama biraz da gerçekçi olmak lazım.

Sana laf sokmak istesem sokardım dostum ama laf filan soktuğum yok.
Hayırlı satışlar dedim yine de baltalamak istesem demezdim.
Ama biraz da gerçekçi olmak lazım.
Gerçekçilik veya her neyse, alacak olan alır, almayana zorla satacak değiliz.

#Fiyat son olarak 1.500'e düşürülmüştür, şu saatten sonra pazarlık payı yoktur. :)

Geri