• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satılık VSRO-Black Rogue Panel / Ödeme/Destek Bildirim-Bakiye Sistemi-Ranklar-EPin...

Sadece sqlexpress mi destekliyor?çünkü bunun aynısı vardı adam joysro falan dedi tasarım fln aynı ama confige bizim sql hostu \PC olarak ayarlı sqlexpr sorun çıkarttığındanSERVERPC\PC olarak yazdığımda bağlanamıyor sadece sqlexpress için mi çalışıyor bu?

Sadece sqlexpress olmaması lazım yinede önce bi deneriz olursa sonra alırsın istersen.

Birsey soracaktım sen kodladiysan neyde çalıştığını bilmezmi insan deneriz diyeceğine kur mssql dene;)

Sadece sqlexpress mi destekliyor?çünkü bunun aynısı vardı adam joysro falan dedi tasarım fln aynı ama confige bizim sql hostu \PC olarak ayarlı sqlexpr sorun çıkarttığındanSERVERPC\PC olarak yazdığımda bağlanamıyor sadece sqlexpress için mi çalışıyor bu?
Vsro veya Black Rogue veri tabanları mssql xxxx-pc\sqlexpress veya qwer\xxxsro yap gene çalışır fark etmez bu arada 127.0.0.1 veya localhost yazarsan da çalışır.

bu panel zaten piyasada dolaşıp duruyor.. senin yazdığını nerden bilelim ?

Piyasada dolaşan php bu asp.net. Hadi yine bilemedin inandırma gibi bi amacım yok zaten tanıyan inanır :) Bidahakine ekran görüntüsü alırım kodlarken kanıt diye koyarım :D
panel üzerine o kadar değişiklik ekleyen varki hepsi ben yaptım diyor :) o yüzden bu panele para ödenmez.. Madem joysro siz yazdınız ben o siteyi ilk günden biliyorum ve kodlayan hakkında hiçbir bilgi yoktu.. baştan yanlış yapmışsınız

panel üzerine o kadar değişiklik ekleyen varki hepsi ben yaptım diyor :) o yüzden bu panele para ödenmez.. Madem joysro siz yazdınız ben o siteyi ilk günden biliyorum ve kodlayan hakkında hiçbir bilgi yoktu.. baştan yanlış yapmışsınız

Görüşüne saygım var yorumunada aynı şekilde. Ama konu hakkında bilgin olmadan konuşuyorsun bu diğer paneller üzerinde değişiklik değil baştan yapılma. Ödemeyebilirsin tabiki sen beğenmediysen yada uygun değilse.

Görüşüne saygım var yorumunada aynı şekilde. Ama konu hakkında bilgin olmadan konuşuyorsun bu diğer paneller üzerinde değişiklik değil baştan yapılma. Ödemeyebilirsin tabiki sen beğenmediysen yada uygun değilse.
Ben olsaydım kendim yapacak olsaydım bir panelin aynısını değil aynı özelliklerde olsa bile daha değişiğini yapardım.. Demekki siz bu yorumları baştan göğüslemeyi hedeflemişsiniz.. Yine de serverin bulunduğu sunucu üzerinde değil başka bir resellerde kurulması şartıyla 3 tane alabilirim.. Çünkü panelle 80 portundan çok saldırı alıyor..

----------

Ayrıca panel üzerinde bizim de değişik itemleri ekleyip fiyat belirteceğimiz bir item mall sayfası olsa daha güzel olur.. Öğrneğin ben silah satıyorum ama o silah ve fiyatları yazabileceğim bir alan yok :(

Arkadaşım ''Emre'' tasarımdan anlamıyor ve ASP.Net kodlamada eline su dökebilecek kimse yok. Boş yorumlar yapmayın.

Ben olsaydım kendim yapacak olsaydım bir panelin aynısını değil aynı özelliklerde olsa bile daha değişiğini yapardım.. Demekki siz bu yorumları baştan göğüslemeyi hedeflemişsiniz.. Yine de serverin bulunduğu sunucu üzerinde değil başka bir resellerde kurulması şartıyla 3 tane alabilirim.. Çünkü panelle 80 portundan çok saldırı alıyor..

----------

Ayrıca panel üzerinde bizim de değişik itemleri ekleyip fiyat belirteceğimiz bir item mall sayfası olsa daha güzel olur.. Öğrneğin ben silah satıyorum ama o silah ve fiyatları yazabileceğim bir alan yok :(
Güzel kardeşim boş boş konuşma yol al...

Geri