• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sbot - Devil Spirit A/B Kullanımı (Malicious Devil Skill)

AhmedKemal

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
41
Devil Spirit A'yı Avatar Slotta ki yerine koyup sağ tıklayarak aktifleştirin.
Eger bot Skill listesinde Malicious Devil Skill şeklinde gormezse teleport olun yada oyunu kapatip tekrar açın.
Daha sonra Bottaki Skill listesini açın orda ''Malicious Devil Skill (A)'' olarak göreceksiniz ve Buff'lariniza ekleyin.
Test edilmiş ve %100 çalışmaktadır.

Eventten düşen Devil Spirit B ''Malicious Devil Skill (B)'' olarak skill listesinde gozukmektedir.
Aşşağıdaki resimdeki gibi skill listenizden işaretleyerek Buff'lariniza ekleyin.

maliciousdevilskillb.jpg

''Malicious Devil Skill (S)''.. Henüz Güncellenmedi.

Saol ahmet aß ßişe Sorucam ßu Resimleri ßöyLe NaSıl YapıyorSun.TıklayınCa ßiziim Upload ettiğimiz Gißi aÇılmıyor.

Bir yere upload et imageshack.us gibi sonra bu tuşa(
insertimage.gif
) tıkla o linki açılan küçük pencereye yapıştır tamam de otomatik çıkar resim :'(

Bende aşağıdaki hatayı veriyo şehirde buff listesinden siliyo tekrar koyuyorum şehire gidene kadar güzel çalışıyo sonra tekrar siliyor.

Removed "Malicious Devil Skill" from all skill lists, since activation time is over!

kardeş bu eventten gelen devil scrip B 50 silk karşılığında uzatılabiliyormu?

Bendede town'a dönüp kasmaya gidince devil basmıo Buff kutusundan siliniyo :spn: neden acaba :)

arkdslar bnden sıze tak tik sbot un bn dewıl spıt ıcın guncellemesını beklıyemıcem gece yatrken oto enter tusuna koyuyorum skıl sıransda bı yere dewıl skıllını koyuyom surklı basıo xD

Ahmed abi Bende Devil Sprit S Grade (M) var... ama bot bir türLü görmüyor teleport ve yeniden oyuna giriyorm yine tık yok... Güncelleme tarihi hakkında bi bilginiz varmı acaba ?

Geri