• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sbot - Devil Spirit A/B Kullanımı (Malicious Devil Skill)

merhaba blue dragon kullanınca devil ı skill yerinde göremiyorum .. yardımcı olursanız sevinirim

Çok teşekkürler ya.Devil görünmedi diye konu açıcaktım bu konuyu gördüm teleport oldum düzeldi.

dragonla beraber devili görmüyor bot dragonu çıkarınca görüyor shivaya bug report gönderin diyor anladığım kadarıyla ama göndermeyi bilmiyorum göndermeyi bilen gönderirse iyi olur saygılar

sabah bende öyle bişey yapmadı hiç bende 92a var flagı taktım kasılma yerine gittin bastı devili devam etti kasmaya bi sıkıntı yoktu yani

Benim Herşey 4/4lük calışıyordu yanlışıkla o calışan sbotla devil olmayan chara girdim devil silindi dedi alt kısımda sonra oyuna girdim Botun skill kısmında devil gözükmüyor ışınlandım ne yaptıysam olmadı :hfy: Yardım lütfen

Geri