• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sbot sorunu acil yardım

twister78

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 May 2013
Puanı
5
Arkadaslar öncelikle merhaba , Sorunumu bir türlü düzeltemedim sorun şu;

Sbotda SP caveye girip Trainplaceden seçiyorum Koordinatı ve botu başlatıyorum herşey gayet iyi görev oto alıp veriyor ..
Fakat şehre döndüğünde geri dönüşü başlattığı zaman ayarladığım şekilde bot gidiyor buf basarak ve Alexden teleportla karşı haritaya geçiyor buf basıp devam etmesi yerine buf basıp return çekiyor ve hata şu şekilde ;
22:31:19] * Townthread started!
[22:31:19] * Starting bot!
[22:31:20] * AUTOQUEST: Checking for tasks (outside town)...
[22:31:20] * AUTOQUEST: Getting reward for quest "Proof of Strength 2 (Thief)" (directly)
[22:31:20] * Autowalk: No link found.
[22:31:20] * Info: Couldn't find path or stuck... scrolling back now.
[22:31:20] * Townthread ready!
[22:31:22] * Attack mode stopped

Bu işlemi dedikten sonra Şehre return atıyor ve bende botu durduruyorum . Birkaç kişiye sordum fakat şöyle diyenler oldu şehirde almadığı şey vardır felan ama sadece hp mp potu alıyor ve tamamlıyor başka bişey almıyor .
Botta Script çizmeyide denedim fakat aynı sorun aynı yere gelip teleport atıyor.

Acil bir çözüm bulursanız rahat bi şekilde bota bırakıcağım şimdiden ilginiz için teşekkür ederim. Kolay gelsin.

Geri