• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sbot(Ücretli)#Alım#[SbotAcc]

CuteLadyBlack adlı üyeden hala 50 adet sbot bekliyorum, beni taktığı yok anlaşılan!

Bundan sonra kimseye parayı ilk göndermiyorum arkadaşlar. Beklediğim zaman ki psikoloji bile benim canımı sıkıyor açıkçası.

Berzahtan 35 adet alınmış oulp ödemesi gönderilmiştir. Ayrıca; CuteLadyBlack adlı üye sanırım beni dolandırdı. Tam 6 gündür 100 lira yatırdım verdiği hesaba hala botları göndermedi, işleri varmış bilmem ne. Yahu 50 adet sbot nedir yahu.. Bunun içinde dolandıracaksanız başka birşey demiyorum. Foruma bilerek giriş yapmıyor sanırım, gidip bu forumda birine 50 adet ücretsiz istesem verir diye düşünüyorum o derece. Ayıptır ayıp.. :) Yarın da sbotlar veya paramın iadesi elime geçmezse dolandırıcı ünvanına kavuşacak olup üyeliğinin banlanması için gerekli işlemler başlatılacaktır.

Şuan alımı durdurdum, 50 adeti elime geçmedi daha. CuteLadyBlack Büyük ihtimal bilerek foruma giriş yapmıyordur ama ziyaretçi olarak konuyu takip ettiğinden eminim. En kısa sürede bana ulaşması dileğiyle (24 Saat) yoksa gerekli mercilerle iletişime geçeceğimden şüpheniz olmasın.

CuteLadyBlack tarafından da dolandırıldım, bu konu itibariyle 2 kişi tarafından dolandırıldım. Hakikaten nefs'iniz size neler yaptırıyor anlamak güç. Tek şunu diyorum o para benim cebimden çıktığı için umarım sizinde ailenizden çocuğunuzdan çıkar.

@ 50 adet daha sbot alınacak, ilk ödemeyi gönder diyenlerin mesajları dikkate alınmayacak. Minimum 50.

Berzahtan 35 adet alınmış oulp ödemesi gönderilmiştir. Ayrıca; CuteLadyBlack adlı üye sanırım beni dolandırdı. Tam 6 gündür 100 lira yatırdım verdiği hesaba hala botları göndermedi, işleri varmış bilmem ne. Yahu 50 adet sbot nedir yahu.. Bunun içinde dolandıracaksanız başka birşey demiyorum. Foruma bilerek giriş yapmıyor sanırım, gidip bu forumda birine 50 adet ücretsiz istesem verir diye düşünüyorum o derece. Ayıptır ayıp.. :) Yarın da sbotlar veya paramın iadesi elime geçmezse dolandırıcı ünvanına kavuşacak olup üyeliğinin banlanması için gerekli işlemler başlatılacaktır.
abi keşke sorsaydın o arkadaş scammer :( ayrıca şikayet et polise felan o üyeliği banlansada bişi olmaz çünkü zaten foruma felan girdiği yok :(

Geri